سوالات متداول

 • بک لینک چیست؟

  • هر لینکی که از یک سایت به یک سایت دیگر داده می شوند ، بک لینک نام دارد. در واقع، اگر سئو را به یک صحنه شطرنج تشبیه کنیم، بک لینک ها مثل مهره ها خواهند بود. تا حدی که کارشناسان بر این باورند که سئو بدون بک لینک هیچ است!
 • رپورتاژ آگهی چیست؟

  • رپورتاژ آگهی یکی از بهترین روشهای بازاریابی و تبلیغات آنلاین در جهان محسوب می شود. در این روش، یک خبر تبلیغاتی بصورت گزارش، مصاحبه و یا معرفی محصولات و خدمات شما در سایت‌های معتبر منتشر می شود و کلمات کلیدی در متن خبر نیز به وبسایت شما هایپرلینک می شود، بنابراین برای سئوی سایت در گوگل بسیار موثر و کارآمد است. یک مزیت اصلی رپورتاژ آگهی این است که بک لینکهای داخل آن دائمی بوده و از روی سایتها حذف نمی گردد. مزیت دیگر رپورتاژ آگهی اینست که با توضیحات کامل و چند تصویر و چندین بک لینک در پست رپورتاژ، بازدیدکنندگان را با محصول/خدمات خود آشنا می کنید و ایشان را برای بازدید سایتتان تشویق می نمایید. تنها عیب رپورتاژ آگهی نیز این است که بک لینک داده شده در تمام صفحات سایت مذکور درج نمی شود.
 • بک لینک باید برای چه مدت خریداری شود؟

  • بك لینك ها، همیشه برای یک زمان مشخص فروخته می شوند. مثلا شما 30 هزار تومان می دهید و 10 بک لینک می خرید. تا زمان یک ماه بک لینک شما در 10 وب سایت خواهد بود و پس از آن این لینک برداشته می شود.
   گوگل خودش با خرید بک لینک به شدت مخالف است. چرا که گوگل، خرید بک لینک را به معنای اقدامی برای دستکاری نتایج می داند. شک نکنید که پس از حذف شدن لینک، گوگل به شدت به سایت شما مشکوک خواهد شد. به همین دلیل سعی می کند که وب سایت شما را در لیست نتایج خود پایین آورد. به همین دلیل، ما بک لینک را به صورت شش ماهه و یکساله با قیمتی بسیار ارزان تر می فروشیم که در این شرایط، احتمال مشکوک شدن گوگل به وب سایت به شدت پایین می آید.
 • ریپورتاژ آگهی دائمی هست؟

  • بله ، ریپورتاژ آگهی دائمی هست و لینکهای آن همیشه در سایتها می ماند. با خرید پکیج رپورتاژ آگهی، متن رپورتاژ دائمی شما در تمام سایتهای پکیج قرار داده می شود که باعث افزایش اعتبار سایت شما در موتورهای جستجو می شود.
 • زمان نتیجه دادن بک لینک ها پس از خريد بك لينك چقدر است؟

  • بسیاری از مشتریان لینک بگیر همیشه این سوال را می پرسند که زمان نتیجه دادن بکلینک ها پس از خريد بك لينك چقدر است؟ در پاسخ باید بگوییم که تاکنون برای وب سایت های مختلف، زمان های نتیجه گرفتن متعددی مشاهده شده است. اغلب مشتریان ما در بین یک تا دو ماه تغییر محسوسی را در نتایج خود احساس می کنند. به همین جهت باز هم توصیه می کنیم که از پلان شش ماهه استفاده شود. البته ناگفته نماند که چند مورد از مشتریان نیز در حدود 7 تا 14 روز نتیجه ای فوق العاده ای گرفته اند.
   این موارد معمولا در کنار استفاده از بک لینک های ما خودشان نیز از داخل بسیار روی سایتشان کار می کردند. برای مثال سایت مپ ساخته اند، محتوای مرتبط گذاشته اند و ...

سوال شما

اگر سوال شما در پاسخهای فوق نیست، لطفا از طریق فرم زیر با ما در میان بگذارید: