سئوی سایت

خدمات سئوی سایت ما با بهترین کیفیت و توسط متخصص با تجربه ی سئو انجام می شود. همچنین با توجه به دارا بودن گواهینامه های اعتباری سایت لینک بگیر دات کام، با خیال راحت سفارش دهید و باقی کار را به ما بسپارید و شاهد ارتقای رتبه ی سایت خود در گوگل باشید

مزایای خدمات سئوی سایت ما


انجام کارها توسط متخصص با تجربه ی سئو

نمونه کارهای موفق

عدم نیاز به تخصص فنی شما


پکیج های خدمات سئوی سایت


رپورتاژ آگهی در خبرگزاری ایرنا

مطلب می تواند حداکثر سه بک لینک داشته باشد که بصورت فالو به سایت شما در مطلب درج می شود. طول مطلب حداکثر سه پاراگراف است. رپورتاژ با تگ در سرویس بازار ایرنا حدودا یک روز نمایش داده می شود و پس از آن دائمی در سایت باقی می ماند.
با تخفیف: ۲,۹۵۰,۰۰۰ تومان

سفارش

رپورتاژ آگهی در خبرگزاری ایرنا بدون تگ رپورتاژ

مطلب می تواند حداکثر سه بک لینک داشته باشد که بصورت فالو به سایت شما در مطلب درج می شود. طول مطلب حداکثر سه پاراگراف است. رپورتاژ بدون تگ در سرویس بازار ایرنا حدودا یک روز نمایش داده می شود و پس از آن دائمی در سایت باقی می ماند.
با تخفیف: ۵,۹۰۰,۰۰۰ تومان

سفارش

رپورتاژ آگهی در خبرگزاری تسنیم
رپورتاژ آگهی در خبرگزاری تسنیم
رپورتاژ آگهی در صفحه بازار خبرگزاری تسنیم درج می‌شود. لینک صفحه بازار در منوی وبسایت خبرگزاری وجود دارد. مطلب می تواند حداکثر سه بک لینک داشته باشد و طول مطلب حداکثر 1000 کلمه می تواند باشد.

با تخفیف: ۱,۵۶۰,۰۰۰ تومان

سفارش

رپورتاژ آگهی در خبرگزاری ایتنا

رپورتاژ در خبرگزاری ایتنا ، یکی از بهترین خبرگزاریهای حوزه فناوری اطلاعات که حداکثر سه بک لینک بصورت فالو به سایت شما در آن درج می شود. مطلب رپورتاژ سه تصویر می تواند داشته باشد. رپورتاژ دائمی در حداقل سه روز در صفحه اصلی خبرگزاری ایتنا و پس از دائمی در آرشیو باقی می ماند.
با تخفیف: ۸۸۸,۰۰۰ تومان

سفارش

رپورتاژ آگهی در خبرگزاری جام جم آنلاین

رپورتاژ در خبرگزاری جام جم آنلاین ، که حداکثر سه بک لینک بصورت فالو به سایت شما در آن درج می شود. مطلب رپورتاژ حداکثر 2هزار کلمه و سه تصویر می تواند داشته باشد. رپورتاژ حداقل یک روز در صفحه بازار سایت خبرگزاری جام جم آنلاین و سپس دائمی در آرشیو خبرگزاری باقی میماند.
با تخفیف: ۱,۱۰۰,۰۰۰ تومان

سفارش

رپورتاژ آگهی در مجله اینترنتی فوت و فن

رپورتاژ در سایت فوت و فن ، یکی از سایتهای قوی در حوزه عمومی که حداکثر 3 بک لینک بصورت فالو و یک نوفالو به سایت شما در آن درج می شود. رپورتاژ بصورت دائمی در سایت پربازدید مجله اینترنتی فوت و فن باقی می ماند.
با تخفیف: ۱,۱۵۰,۰۰۰ تومان

سفارش

رپورتاژ آگهی در سایت خبرآنلاین

مطلب می تواند تا حداکثر 3 بک لینک داشته باشد که بصورت فالو به سایت شما در مطلب درج می شود. طول مطلب حداکثر هزارکلمه است. رپورتاژ داخل صفحه اصلی ستون میانی حدودا یک روز نمایش داده می شود اما پس از آن دائمی در سایت باقی می ماند.
با تخفیف: ۱,۹۶۸,۰۰۰ تومان

سفارش

رپورتاژ آگهی در انزل وب

رپورتاژ در سایت انزل وب ، یکی از پربازدیدترین سایتهای حوزه فناوری اطلاعات که حداکثر 4 بک لینک بصورت فالو به سایت شما در آن درج می شود. مطلب رپورتاژ حداکثر 4 تصویر می تواند داشته باشد. رپورتاژ بصورت دائمی در سایت پربازدید انزل وب باقی می ماند.
با تخفیف: ۷۱۵,۰۰۰ تومان

سفارش

رپورتاژ آگهی در خبرگزاری آفتاب آنلاین
رپورتاژ آگهی در سایت آفتاب
مطلب می تواند حداکثر سه بک لینک داشته باشد که بصورت فالو به سایت شما در مطلب درج می شود. طول مطلب نامحدود است. رپورتاژ داخل اسلاید خبری آفتاب زیر دمای کنونی شهر تهران نیز بمدت حدود یک هفته نمایش داده می شود اما پس از آن دائمی در سایت باقی می ماند.
با تخفیف: ۵۷۶,۰۰۰ تومان

سفارش

رپورتاژ آگهی در خبرگزاری ایلنا

مطلب می تواند حداکثر سه بک لینک داشته باشد که بصورت فالو به سایت شما در مطلب درج می شود. طول مطلب تا هزار کلمه و تا سه تصویر هم می تواند داشته باشد. رپورتاژ داخل صفحه اصلی سایت خبرگزاری ایلنا در اخبار جدید نمایش داده می شود، پس از آن هم دائمی در آرشیو اخبار خبرگزاری ایلنا باقی می ماند.
با تخفیف: ۸۲۲,۰۰۰ تومان

سفارش

رپورتاژ آگهی در خبرگزاری فارس نیوز

مطلب می تواند حداکثر سه بک لینک داشته باشد که بصورت فالو به سایت شما در مطلب درج می شود. طول مطلب حداکثر سه پاراگراف است. رپورتاژ داخل صفحه اصلی فارس نیوز کمتر از یک روز نمایش داده می شود اما پس از آن دائمی در سایت باقی می ماند.
با تخفیف: ۲,۱۰۰,۰۰۰ تومان

سفارش

رپورتاژ آگهی در سایت آسمونی

مطلب می تواند حداکثر سه بک لینک داشته باشد که بصورت فالو به سایت شما در مطلب درج می شود. طول مطلب نامحدود است و تا سه تصویر هم می تواند داشته باشد. رپورتاژ داخل صفحه اصلی سایت آسمونی 24 ساعت و بمدت یک هفته در فوتر تمام صفحات سایت نمایش داده می شود، پس از آن هم دائمی در سایت باقی می ماند.
با تخفیف: ۱,۸۹۰,۰۰۰ تومان

سفارش

رپورتاژ آگهی در ماهنامه شبکه

رپورتاژ حداکثر چهار بک لینک می تواند داشته باشد که بصورت فالو به سایت شما در مطلب درج می گردد. مطلب رپورتاژ سه تا 4 تصویر می تواند داشته باشد. رپورتاژ دائمی در آرشیو سایت شبکه (که در واقع سایت ماهنامه شبکه است) باقی می ماند.
با تخفیف: ۶۲۴,۰۰۰ تومان

سفارش

رپورتاژ آگهی در سه سایت

مطلب می تواند حداکثر 5 بک لینک داشته باشد که بصورت فالو به سایت شما در مطلب در سه سایت با طول مطلب نامحدود و سقف سه تصویر درج می شود. رپورتاژ داخل صفحه اصلی سه سایت بی مشکل، دلکد و بازیگران ایران و جهان بمدت یک تا دو روز نمایش داده می شود، پس از آن هم دائمی در سایتها باقی می ماند.
با تخفیف: ۴۰۰,۰۰۰ تومان

سفارش

رپورتاژ آگهی در مجله تصویر زندگی

رپورتاژ حداکثر سه بک لینک می تواند داشته باشد که بصورت فالو به سایت شما در مطلب درج می گردد. مطلب رپورتاژ تا پنج تصویر می تواند داشته باشد. رپورتاژ داخل صفحه اصلی سایت تصویر زندگی حداقل یکروز نمایش داده می شود، پس از آن هم دائمی تا زمانیکه لینک سایت شما دان همیشگی نشود در آرشیو سایت تصویر زندگی باقی می ماند.
با تخفیف: ۷۲۰,۰۰۰ تومان

سفارش

رپورتاژ آگهی در سایت نت نوشت

مطلب می تواند حداکثر پنج بک لینک داشته باشد که بصورت فالو به سایت شما در مطلب درج می شود. طول مطلب حداکثر چهار پاراگراف است. رپورتاژ داخل صفحه اصلی سایت نت نوشت حداقل یک روز نمایش داده می شود اما پس از آن دائمی در سایت باقی می ماند.
با تخفیف: ۴۸۰,۰۰۰ تومان

سفارش

رپورتاژ آگهی در سایت تک تیپ

رپورتاژ حداکثر سه بک لینک می تواند داشته باشد که بصورت فالو به سایت شما در مطلب درج می گردد. مطلب رپورتاژ تا سه تصویر می تواند داشته باشد. رپورتاژ در صفحه اصلی سایت تک تیپ حداقل یکروز نمایش داده شده، پس از آن هم دائمی در آرشیو سایت باقی می ماند.
با تخفیف: ۲۲۸,۰۰۰ تومان

سفارش

رپورتاژ آگهی در پایگاه خبری نفت آنلاین

رپورتاژ حداکثر سه بک لینک می تواند داشته باشد که بصورت فالو به سایت شما در مطلب درج می گردد. مطلب رپورتاژ تا سه تصویر می تواند داشته باشد. رپورتاژ در صفحه اصلی پایگاه خبری نفت آنلاین حداقل یکروز نمایش داده می شود، پس از آن هم دائمی در آرشیو سایت نفت آنلاین باقی می ماند.
با تخفیف: ۹۳۶,۰۰۰ تومان

سفارش

رپورتاژ آگهی در سایت راسخون

رپورتاژ حداکثر سه بک لینک می تواند داشته باشد که بصورت فالو به سایت شما در مطلب درج می گردد. مطلب رپورتاژ سه تا 4 تصویر می تواند داشته باشد. رپورتاژ در صفحه اصلی سایت راسخون حداقل یک روز نمایش داده می شود، پس از آن هم دائمی در آرشیو سایت راسخون باقی می ماند.
با تخفیف: ۸۵۰,۰۰۰ تومان

سفارش

رپورتاژ آگهی در سایت علیموجود

رپورتاژ در سایت علیموجود ، که حداکثر چهار بک لینک بصورت فالو به سایت شما در آن درج می شود. مطلب رپورتاژ یک تصویر می تواند داشته باشد. رپورتاژ دائمی در حداقل یک روز در صفحه اصلی سایت علیموجود و پس از آن دائمی در آرشیو باقی می ماند.
با تخفیف: ۳۰۰,۰۰۰ تومان

سفارش

رپورتاژ آگهی در سایت ساوالان خبر

رپورتاژ در سایت خبری تحلیلی ساوالان خبر ، یکی از برترین خبرگزاریهای استان اردبیل که حداکثر سه بک لینک بصورت فالو به سایت شما در آن درج می شود. مطلب رپورتاژ دو تصویر می تواند داشته باشد. رپورتاژ دائمی در حداقل یک روز در صفحه اصلی سایت ساوالان خبر و پس از دائمی در آرشیو باقی می ماند.
با تخفیف: ۱۴۴,۰۰۰ تومان

سفارش

رپورتاژ آگهی در سایت دیدشهر

رپورتاژ در سایت گردشگری دیدشهر ، یکی از برترین سایتهای گردشگری استان اردبیل که حداکثر سه بک لینک بصورت فالو به سایت شما در آن درج می شود. مطلب رپورتاژ دو تصویر می تواند داشته باشد. رپورتاژ دائمی در حداقل یک روز در صفحه اصلی سایت دید شهر و پس از دائمی در آرشیو باقی می ماند.
با تخفیف: ۱۴۴,۰۰۰ تومان

سفارش

رپورتاژ آگهی در سایت اعتبار نوین

رپورتاژ در سایت اقتصادی اعتبار نوین ، جزو بهترین خبرگزاریهای اقتصادی استان اردبیل که حداکثر سه بک لینک بصورت فالو به سایت شما در آن درج می شود. مطلب رپورتاژ دو تصویر می تواند داشته باشد. رپورتاژ دائمی در حداقل یک روز در صفحه اصلی سایت اعتبار نوین و پس از دائمی در آرشیو باقی می ماند.
با تخفیف: ۱۴۴,۰۰۰ تومان

سفارش

رپورتاژ آگهی در سایت شهرخوان

رپورتاژ در پایگاه خبری تحلیلی شهرخوان ، اولین پایگاه خبری تحلیلی در حوزه شهری که حداکثر سه بک لینک بصورت فالو به سایت شما در آن درج می شود. مطلب رپورتاژ دو تصویر می تواند داشته باشد. رپورتاژ دائمی در حداقل یک روز در صفحه اصلی سایت شهرخوان و پس از دائمی در آرشیو باقی می ماند.
با تخفیف: ۱۴۴,۰۰۰ تومان

سفارش

رپورتاژ آگهی در خبرگزاری بازار

رپورتاژ در خبرگزاری بازار ، که حداکثر سه بک لینک بصورت فالو به سایت شما در آن درج می شود. مطلب رپورتاژ سه تصویر می تواند داشته باشد. رپورتاژ دائمی در حداقل یک روز در صفحه اصلی سایت خبرگزاری بازار و پس از آن دائمی در آرشیو خبرگزاری باقی می ماند.
با تخفیف: ۴۸۰,۰۰۰ تومان

سفارش

رپورتاژ آگهی در مجله اینترنتی رایا مگ

رپورتاژ در مجله اینترنتی رایا مگ ، که حداکثر سه بک لینک بصورت فالو به سایت شما در آن درج می شود. مطلب رپورتاژ سه تصویر می تواند داشته باشد. رپورتاژ دائمی در حداقل یک روز در صفحه اصلی سایت مجله اینترنتی رایا مگ و پس از دائمی در آرشیو باقی می ماند.
با تخفیف: ۱۸۰,۰۰۰ تومان

سفارش

واتساپ پشتیبان 24 ساعته