سئوی سایت

خدمات سئوی سایت ما با بهترین کیفیت و توسط متخصص با تجربه ی سئو انجام می شود. همچنین با توجه به دارا بودن گواهینامه های اعتباری سایت لینک بگیر دات کام، با خیال راحت سفارش دهید و باقی کار را به ما بسپارید و شاهد ارتقای رتبه ی سایت خود در گوگل باشید

مزایای خدمات سئوی سایت ما


انجام کارها توسط متخصص با تجربه ی سئو

نمونه کارهای موفق

عدم نیاز به تخصص فنی شما


پکیج های خدمات سئوی سایت


رپورتاژ آگهی در خبرگزاری تسنیم

رپورتاژ آگهی در صفحه بازار خبرگزاری تسنیم درج می‌شود. لینک صفحه بازار در منوی وبسایت خبرگزاری وجود دارد. مطلب می تواند حداکثر سه بک لینک داشته باشد و طول مطلب حداکثر 1000 کلمه می تواند باشد.

با تخفیف: ۹۰۰,۰۰۰ تومان

سفارش

رپورتاژ آگهی در سایت خبرآنلاین

مطلب می تواند 4 تا حداکثر 5 بک لینک داشته باشد که بصورت فالو به سایت شما در مطلب درج می شود. طول مطلب حداکثر هزارکلمه است. رپورتاژ داخل صفحه اصلی ستون میانی حدودا یک روز نمایش داده می شود اما پس از آن دائمی در سایت باقی می ماند.
با تخفیف: ۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان

سفارش

رپورتاژ آگهی در خبرگزاری آفتاب آنلاین

مطلب می تواند حداکثر سه بک لینک داشته باشد که بصورت فالو به سایت شما در مطلب درج می شود. طول مطلب نامحدود است. رپورتاژ داخل اسلاید خبری آفتاب زیر دمای کنونی شهر تهران نیز بمدت حدود یک هفته نمایش داده می شود اما پس از آن دائمی در سایت باقی می ماند.
با تخفیف: ۸۰۰,۰۰۰ تومان

سفارش

رپورتاژ آگهی در خبرگزاری فارس نیوز

مطلب می تواند حداکثر سه بک لینک داشته باشد که بصورت فالو به سایت شما در مطلب درج می شود. طول مطلب حداکثر سه پاراگراف است. رپورتاژ داخل صفحه اصلی فارس نیوز کمتر از یک روز نمایش داده می شود اما پس از آن دائمی در سایت باقی می ماند.
با تخفیف: ۱,۱۰۰,۰۰۰ تومان

سفارش

رپورتاژ آگهی در سایت آسمونی

مطلب می تواند حداکثر سه بک لینک داشته باشد که بصورت فالو به سایت شما در مطلب درج می شود. طول مطلب نامحدود است و تا سه تصویر هم می تواند داشته باشد. رپورتاژ داخل صفحه اصلی سایت آسمونی 24 ساعت و بمدت یک هفته در فوتر تمام صفحات سایت نمایش داده می شود، پس از آن هم دائمی در سایت باقی می ماند.
با تخفیف: ۴۰۰,۰۰۰ تومان

سفارش

رپورتاژ آگهی در سه سایت

مطلب می تواند حداکثر 5 بک لینک داشته باشد که بصورت فالو به سایت شما در مطلب در سه سایت با طول مطلب نامحدود و سقف سه تصویر درج می شود. رپورتاژ داخل صفحه اصلی سه سایت بی مشکل، دلکد و بازیگران ایران و جهان بمدت یک تا دو روز نمایش داده می شود، پس از آن هم دائمی در سایتها باقی می ماند.
با تخفیف: ۲۵۰,۰۰۰ تومان

سفارش

رپورتاژ آگهی در سایت نت نوشت

مطلب می تواند حداکثر پنج بک لینک داشته باشد که بصورت فالو به سایت شما در مطلب درج می شود. طول مطلب حداکثر چهار پاراگراف است. رپورتاژ داخل صفحه اصلی سایت نت نوشت حداقل یک روز نمایش داده می شود اما پس از آن دائمی در سایت باقی می ماند.
با تخفیف: ۴۰۰,۰۰۰ تومان

سفارش

واتساپ پشتیبان 24 ساعته