قوانین و مقررات استفاده و خرید از سایت

تاریخ آخرین اصلاح: 15 بهمن ماه 1398

مقدمه:

لطفا شرایط و ضوابط استفاده (قوانین سایت) به دقت مطالعه کنید . شما برای استفاده از این سایت و خدمات آن باید هیجده (18) سال یا مسن تر باشید. این خدمات توسط "سایت LinkBegir.com" (مسئول سایت: خانم سپیده قمبریان) ارائه شده. ضوابط سایت باید ارتباط بین مسئول سایت و کاربران شخصی (از این پس به عنوان "شما " نامیده می شود) را کنترل کند. با دسترسی و یا استفاده از این خدمات و یا این وب سایت، شما توافق می کنید به شرایطی که در اینجا توضیح داده و تمام شرایط، سیاست ها، دستورالعمل ها و منویات گنجانیده شده توسط مراجع ذیصلاح جمهوری اسلامی ایران را می پذیرید. اگر شما همه این شرایط را قبول ندارید، می توانید از این سایت یا خدمات آن استفاده نکنید. مدیران سایت حق تغییر ضوابط سایت و یا هر سیاست و دستورالعمل های این خدمات، در هر زمان و به صلاحدید خود، و یا به حالت تعلیق در آوردن، تغییر یا قطع دسترسی (جلوگیری از بهره برداری) شما از خدمات و یا هر بخشی از آن را برای خود محفوظ می دانند. هر گونه تغییر یا اصلاح خدمات بر روی اصلاح این ضوابط موثر خواهد بود. تداوم استفاده شما از این خدمات پس از تغییرات آن به معنی پذیرش تغییرات از جانب شما می باشد . بنابراین، شما باید این شرایط و ضوابط سایت و سیاست های قابل اجرا در آن را مداوم بررسی نموده و متوجه باشید که این شرایط و ضوابط به استفاده شما از سرویس اعمال می شود. اگر شما شرایط اصلاح شده را قبول ندارید، باید استفاده از خدمات سایت را متوقف نمایید. سوالات و نظرات خود در مورد خدمات سایت و یا محتویات این سند را می توانید به info[at]LinkBegir.com ارسال نمایید.


قوانین و مقررات اصلی:


1- پکیج های بک لینک خریداری شده به محض تایید پرداخت آنلاین؛ به صورت آنلاین و لحظه ای در سایتهای پکیج خریداری شده قرار می گیرند. این بک لینک های روزانه کنترل می شوند و در صورت وجود مشکلات احتمالی با هماهنگی شما رفع می گردد.

2- بدلیل تاثیر منفی روی سئو؛ امکان تغییر عنوان لینک و یا آدرس آن در طول مدت پکیج خریداری شده مقدور نمی باشد.

3- سایت لینک بگیر موظف است در تمام طول مدت پکیج خریداری شده؛ بک لینک را در سایتهای پکیج خریداری شده حفظ نماید.

4- لینک بگیر موظف است سایتهای پکیج های خریداری شده را مداوما بروز رسانی کند.

5- تمامی سایتها روی سرورهای قوی، پر سرعت و معتبر دنیا قرار داده شده است.

6- در صورت درج لینک با عناوین غیر اخلاقی، خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران و یا وبسایتهایی که فـیلتز شده اند، و یا بر اساس ابلاغ و یا دستور دبیرخانه كارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه (به استناد بندهای ذکر شده در فهرست مصادیق محتوای مجرمانه موضوع ماده 21 قانون جرایم رایانه ای) چه در مورد بک لینک و چه در مورد رپورتاژآگهی ؛ سایت لینک بگیر مختار به حذف و یا اصلاح بک لینک (یا رپورتاژ) بدون هماهنگی با مشتری است و و هزینه ی اخذ شده در صورت گذشت زمان کمتر از سه روز از تاریخ سفارش، به مشتری با اعلام شماره حساب شبا بازگردانده می شود. در صورت گذشت بیش از سه روز از سفارش بسته به تعداد روزهای نمایش لینک در سایتها, حداکثر تا میزان 50 درصد از مبلغ اخذ شده از مشتری بازگردانده می شود. درصورت گذشت بیش از دو ماه، هیچ مبلغی مستر نمی گردد.

7- در صورت درخواست شما امکان تمدید هر کدام از پکیج ها به هر زمان درخواستی وجود دارد.

8- موارد دیگر سئوی سایت شما که در اختیار ما نیست (اعم از موارد فنی سئو، سرعت لود سایت، رعایت اصول و تگها و...) و همچنین تولید محتوای مداوم و یکتا و اصولی در سایت شما می تواند روی میزان تاثیرگذاری بک لینک و رپورتاژ روی سایت شما به شدت موثر باشد. بنابراین افت احتمالی سایت شما به دلایل مذکور مسئولیتی برای لینک بگیر ایجاد نمی کند.

سیاست حفظ اطلاعات


لطفا برای کسب اطلاعات در مورد نحوه جمع آوری، استفاده و افشای اطلاعات شناسایی شخصی اعضای سایت توسط حامی سایت به سیاست حفظ حریم خصوصی ما مراجعه کنید.

سیاست حفظ حریم خصوصی


حامیان سایت بجز در موارد خاص (شامل درخواست مراجع قضائی و نظارتی دولتی) به هیچ وجه اطلاعات شما را در اختیار غیر قرار نمی دهند.

رضایت به دریافت ایمیل


با استفاده از این خدمات، شما راضی به دریافت ایمیل از حامیان سایت، که مربوط به خدمات سایت است می باشید. لطفا توجه داشته باشید که تا زمانی که شما یک حساب کاربری در این سایت دارید، ممکن است ایمیل هایی درخصوص خدمات و یا مربوط به حساب کاربری خود از حامیان سایت دریافت نمایید.

رضایت به دریافت پیامک


با استفاده از این خدمات، شما راضی به دریافت پیامک از حامی سایت، مربوط به خدمات سایت از جمله پیامک های ارائه شده با توجه به تغییر تنظیمات شما و پیامک اطلاع از خدمات جدید مرتبط با خریدهای شما می باشید. لطفا توجه داشته باشید که تا زمانی که شما یک حساب کاربری در این سایت دارید، ممکن است پیامک هایی درخصوص خدمات و یا مربوط به حساب کاربری خود از حامیان سایت دریافت نمایید.