آموزش ایجاد محتوا در طراحی سایت


لینك بگیر دات كام: در این مطلب به برخی از مراحلی كه باید انجام بدهید تا محتوایی تولید كرده كه هم بر سئو سایت و هم بر رضایت كاربران از سایت شما تأثیر مثبت داشته باشد اشاره خواهیم نمود. این مثال معروف در بین كارشناسان طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت را یادمان باشد كه محتوا پادشاهی می كند.

ایجاد پیش نویس محتوا در طراحی سایت
 
پیش نویس محتوا خصوصاً محتوای اساسی و صفحات مهم سایت شما باید از كیفیت بسیار بالایی برخوردار باشد بنابراین تعجب نكنید و فكر نكنید با این اوصافی كه در تولید محتوای طراحی سایت اشاره می كنیم كار بسیاری سختی است. بلی اگر بخواهید پیشرفت كنید و موفق باشید نیاز است كه مقداری بیش از دیگران تلاش كنید. در ایجاد پیش نویس محتوا باید یك محتوای به اصطلاح خشن یا محتوای خشك را بنویسید. می توانید از چند نفر برای نوشتن بخش های مختلف محتوا كمك بگیرید ولی در نهایت این بخش ها را یك نفر باید به هم ارتباط داده و یكسان كند. فردی كه مسئول هماهنگ كردن نوشته های افراد مختلف است باید این نوشته ها را با رئوس و سر تیتر های محتوا تطابق دهد.
 
اصلاح نمودن پیش نویس محتوای طراحی سایت
 
همان طور كه از نامش پیداست پیش نویس. یك فایل پیش نویس نیاز دارد كه بارها و بارها مورد بازبینی و اصلاح قرار بگیرد تا اشكالات آن برطرف گردد. باید نظرات مالك سایت و انتظارات كاربران را در آن هماهنگ كرد و از لحاض ساختار و محتوا و شیوه نگارشی به بهترین نحو ممكن آن را استاندارد سازی كرد. آنقدر به محتوای سایت خود اهمیت بدهید كه به نوشتن یك مقاله در ژورنال های بین المللی باید اهمیت بدهید. محتوای سایت شما می تواند علاوه بر تأثیر در سئو سایت و جذب كاربر معرف شخصیت و سطح اشراف و آگاهی شما از موضوع خواهد بود و افراد بسیار زیادی ممكن است آن را در سایت های مختلف به اشتراك بگذارند. بنابراین برای گوگل محتوا تولید نكنید بلكه برای كاربران بهترین محتوا را تولید كنید گوگل خود ارزش آن را تشخیص خواهد داد.
1396/05/07
13:05:09
5.0 / 5
4890
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴