توسعه بقالی آنلاین وال مارت با كمك راكوتن ژاپن


لینك بگیر دات كام: وال مارت آمریكا كه یك سالی است بقالی آنلاین در ژاپن راه انداخته است، سیستم جدید ارسال خویش را با شراكت Rakuten توسعه می دهد.به گزارش لینك بگیر دات كام به نقل از خبر آنلاین، با هدف بیرون كردن رقبا از بازار جدید، شركت تجارت الكترونیك راكوتن ژاپن كار دلیوری بقالی آنلاین وال مارت را از نیمه دوم 2018 انجام خواهد داد.
دارنده بزرگ ترین شبكه فروشگاه های زنجیره ای مواد غذایی، به دنبال راه ها و بازارهای جدیدی است و سرویس جدید موسوم به Rakuten Seiyu Netsuper در همین راستا ارزیابی می گردد. كمپانی راكوتن چهارمین اپراتور بی سیم در ژاپن هم به حساب می آید كه به دنبال اعلام این خبر، علی رغم ضرر ماه گذشته، سهامش 4. 5 درصد رشد پیدا كرد.
راكوتن بزرگ ترین خرده فروش آنلاین ژاپن هم به حساب می آید كه سرویس فروش كتاب الكترونیكی به نام Kobo را هم در اختیار دارد و حالا وال مارت مقرر است با استفاده از كمپانی ژاپنی در آمریكا، 6 میلیون نسخه كتاب الكترونیكی و كتاب صوتی بفروشد تا به صورت مستقیم با آمازون رقابت كند.
آمازون به تازگی سرویسی به نام Fresh را در بخشی از توكیو برای ارسال مواد غذایی تازه برای مشتریان راه اندازی كرده است تا با وال مارت رقابت كند.
وال مارت با فروش سایت اختصاصی خود به JD. com (دومین كمپانی تجارت الكترونیك چین) 5 درصد از سهام این كمپانی را متعلق به خود كرد تا بتواند به راحتی در بازار چین ورودی غیر مستقیم و موفق داشته باشد.5656


1396/11/08
13:44:34
5.0 / 5
4505
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳