واكنش به جنجالهای بیل گیتس

مایكروسافت ۲۰۲۱ با مایكروسافت ۲۰۰۰ متفاوت می باشد


ساتیا نادلا، مدیرعامل مایکروسافت برای اولین بار به جنجالهای پیرامون رفتار بیل گیتس، بنیانگذار میلیاردر این غول نرم افزاری واکنش نشان داد.


به گزارش لینک بگیر دات کام به نقل از ایسنا، نادلا اظهار داشت: مایکروسافت حالا تنوع و دربرگیری را در اولویت قرار می دهد و درباره مسائلی که از طرف هر کارمندی درباب مشکلات در محیط کار مطرح شود، تحقیق می کند.

مدیرعامل مایکروسافت در مصاحبه با شبکه سی ان بی سی اظهار داشت: مایکروسافت ۲۰۲۱ با مایکروسافت ۲۰۰۰ برای من و برای همه در مایکروسافت کاملا متفاوت می باشد. حس می کنم محیطی را به وجود آورده ایم که به ما اجازه می دهد بهبود همه روزه در فرهنگ تنوع و دربرگیری را پیش ببریم که تصور می کنم موضوع بسیار مهمی است و همان چیزی است که روی آن متمرکز شده ام.

روزنامه وال استریت ژورنال یکشنبه هفته گذشته گزارش کرده بود اعضای هیات مدیره مایکروسافت دو سال پیش بعد از اینکه یک کارمند از ارتباط با بیل گیتس، بنیانگذار میلیاردر این شرکت در سال ۲۰۰۰ خبر داد، تحقیقاتی را درباره گیتس شروع کردند. گیتس سال قبل از مقامش در هیات مدیره مایکروسافت کناره گیری کرد تا به فعالیت بشردوستانه خود متمرکز شود.

بسیاری از کارمندان مایکروسافت به روزنامه نیویورک تایمز گفته اند رفتار گیتس در محیط کار آنها را معذب می کرد. این گزارشها بعد از اعلام جدایی بیل گیتس و ملیندا فرنچ گیتس منتشر شدند.

یک سخنگوی بیل گیتس در اطلاعیه ای به اینسایدر اظهار داشت: ادعاهایی که درباره سوءرفتار این میلیاردر با کارمندان مطرح شده، کذب است و گیتس ۲۰ سال پیش رابطه ای داشت که دوستانه به انتها رسید.

نادلا اظهار داشت: مایکروسافت از سال ۲۰۰۶ سیاستی را برای افشای روابط در محیط کار به اجرا گذاشته است. وی به سی ان بی سی اظهار داشت: با اهمیت ترین مسئله برای ما این است که مطمئن شویم همه برای مطرح کردن هر مسئله ای که می بینند احساس راحتی کنند و بتوانیم درباره آن تحقیق نماییم.

بر اساس گزارش بیزنس اینسایدر، مایکروسافت سابق بر این بعنوان شرکتی شناخته می شد که فشار بالایی در محیط کار آن وجود دارد و مدیران خشنی را به خدمت می گرفت. ساتیا نادلا از زمانی که سکان هدایت مایکروسافت را به دست گرفت، با آموزش مدیران ارشد برای ارتباط غیرخشن و اجازه دادن به کارمندان برای یادگیری از اشتباهاتشان بجای مجازات آنها، برای اصلاح فرهنگ این شرکت تلاش نموده است.
1400/03/01
21:06:14
5.0 / 5
1160
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
از دست ندهید!