دلیل حمله زن ایرانی-آمریكایی به دفترمركزی یوتیوب چه بود؟، عكس


لینك بگیر دات كام: «نسیم نجفی اَقدَم» 39 ساله (برخی 38 ساله نوشته اند) بعد از حمله و تیراندازی به دفتر مركزی یوتیوب در كالیفرنیا اقدام به خودكشی كرد.


به گزارش لینك بگیر دات كام به نقل از خبر آنلاین، متولد ارومیه و ساكن محله ریورساید در شرق لس آنجلس ظاهرا به علت اختلافات داخلی دست به این كار زده و مرد 36 ساله ای كه در وضعیت وخیم در بیمارستان به سر می برد، دوست پسر وی بوده است.
وی پیش از اقدام به خودكشی مرد 36 ساله را همراه با دو زن دیگر با اسلحه كمری 9 میلی متری مورد هدف قرار داد و سپس به زندگی خود خاتمه داد. ظاهرا اختلاف خانوادگی با مرد مضروب دلیل این حمله بوده است.
« Zack Vorhies» از كارمندان یوتیوب به MSNBC اظهار داشت: "جلوی دفترمركزی دعوای نسیم و مرد مضروب را شنیده است كه آن مرد با صدای بلند به زن گفته است كه آیا می خواهی به من تیراندازی كنی؟"
«نسیم نجفی اقدم»، گیاهخوار و حامی حقوق حیوانات كه پیش از رفتن به آمریكا در مهرشهر كرج زندگی می كرده، صاحب كانالی به نام Nasime Wonder1 با 5 هزار مشترك بود كه ویدئوهایش بیش از 1 میلیون بازدید داشته اما پس از این اتفاق یوتیوب این كانال را پاك كرده است. ظاهرا وی در ویدئوهای خود از یوتیوب شاكی بوده است كه چرا محتوای وی را فیلتر كرده و سبب شده است تا كم مخاطب شود.
گوگل در سال 2006 یوتیوب را به مبلغ 1.65 میلیارد دلار خرید و به تازگی فیلتر محتوا را در دستور كار خود قرار داده كه سبب اعتراض برخی كاربران شده است.


5656

1397/01/15
17:47:45
5.0 / 5
3537
تگهای مطلب: فیلتر , لینك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳