قابلیت پخش خودكار ویدیو در یوتیوب


به گزارش لینك بگیر دات كام یوتیوب در نسخه اندروید برنامه خود، قابلیت جدیدی معرفی كرده است كه ویدیوها در صفحه خانه را به صورت خودكار نمایش می دهد.

به گزارش لینك بگیر دات كام به نقل از ایسنا، به نقل از وب سایت فون آرینا، یوتیوب خصوصیت جدیدی را به نسخه اندروید این برنامه افزوده است. این خصوصیت «پخش خودكار در خانه» نام گرفته است و به كاربر اجازه می دهد هنگامی كه در صفحه خانه یوتیوب قرار دارد، پیش نمایشی از ویدیوها را ببیند.
این قابلیت كه گفته می گردد از ماه اكتبر در مرحله آزمایشی قرار داشته است، به كاربر اجازه می دهد ویدیوی بی صدایی را هنگامی كه در صفحه خانه قرار دارد، مشاهده كند. همینطور در بخش پایینی تصویر ویدیو، شكل موجی به نمایش می آید كه نشان داده است وضعیت صدای ویدیو در چه حالتی قرار گرفته است. این قابلیت با خصوصیت یوتیوب در دسكتاپ شباهت دارد. در یوتیوب دسكتاپ، هنگامی كه نشانه گر موس را بر ویدیوها نگه دارید، پیش نمایش آن ویدیو پخش می گردد.
همانگونه كه نام این خصوصیت نشان می دهد، پخش خودكار تنها در صفحه خانه برنامه یوتیوب در دسترس است و هنگامی كه در بخش اشتراك (Subscription)، ویدیوهای داغ (Trending) و هر تب دیگری باشید نمی توانید از این قابلیت استفاده كنید.


 

1397/01/23
19:04:05
5.0 / 5
3112
تگهای مطلب: كاربر , یوتیوب , اندروید , اشتراك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲