نشست ارتقای مدیریت بلایا با فناوری فضایی


سازمان فضایی ایران از آمادگی برگزاری جلسه تعاملی در جهت تقویت نهادی برای بهبود ارزیابی ریسک مدیریت بلایا با استفاده از فناوری فضایی اطلاع داد.

به گزارش لینک بگیر دات کام به نقل از سازمان فضایی ایران، در سومین روز کارگاه آموزشی بین المللی استفاده از فناوری فضایی برای مدیریت سیل، خشکسالی و منابع آب، جلسه تعاملی تقویت نهادی و آمادگی برای بهبود ارزیابی ریسک مدیریت بلایا با هدف راهکارهای افزایش همکاری در میان مردم و ذینفعان خصوصی مدیریت حوادث در مقیاس بین المللی، ملی و منطقه ای برگزار می گردد. کارگاه آموزشی بین المللی استفاده از فناوری فضایی برای مدیریت سیل، خشکسالی و منابع آب با همکاری دفتر امور فضای ماورای جو سازمان ملل متحد (UNOOSA) و به میزبانی سازمان فضایی ایران ۱۸ تا ۲۰ مردادماه ۱۴۰۰ به صورت آنلاین برگزار می گردد که طی هماهنگی های به عمل آمده، ثبت نام در این کارگاه برای تمام متخصصان، کارشناسان، اساتید دانشگاه، دانشجویان و علاقمندان آزاد و به صورت مجانی است. بر این اساس روز سوم این کارگاه جلسه تعاملی تقویت نهادی و آمادگی برای بهبود ارزیابی ریسک مدیریت بلایا برگزار می گردد. در این جلسه فرصتی برای بخش خصوصی در نظر گرفته شده است تا به عرضه تجربیات و دستاوردهای خود در حوزه مدیریت بلایا (سیل و خشکسالی) و منابع آب بپردازند. سازمان فضایی ایران از تمامی فعالین بخش خصوصی (شرکت خصوصی / استارت آپ) دعوت کرده در صورت تمایل برای عرضه دستاوردها و تجربیات خود در این پنل تخصصی ثبت نام کنند. سخنرانی ها بعد از طرح و تصویب در کمیته علمی کارگاه، در تاریخ ۲۰ مردادماه از ساعت ۱۴ تا ۱۵: ۳۰ به زبان انگلیسی عرضه خواهند شد. آخرین فرصت ثبت نام برای عرضه در پنل تخصصی اول مرداد ماه ۱۴۰۰ است. برنامه کارگاه و نحوه ثبت نام در سایت سازمان فضایی ایران در دسترس می باشد.


منبع:

1400/04/15
13:01:45
3.3 / 5
29094
تگهای مطلب: آموزش , آنلاین , برنامه , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(2)
(0)
X
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
ناشناس:
آموزش خوبی بنظر میرسه. کارگاه آموزشی بین المللی استفاده از فناوری فضایی برای مدیریت سیل اگر واقعا کاربردی بشه میتونه از فجایع زیادی در کشور عزیزمون جلوگیری کنه. خدا قوت
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴