پاسخگویی سامانه ارتباط مردمی ۲۰۲۱ مخابرات تهران در روزهای تعطیل


مدیر کل روابط عمومی مخابرات منطقه تهران از پاسخگویی سامانه ارتباط مردمی 2021 مخابرات منطقه تهران در تعطیلات آگاهی داد.


به گزارش لینک بگیر دات کام به نقل از روابط عمومی مخابرات منطقه تهران، قربانعلی قمی با بیان این مطلب اضافه کرد: در امتداد بهبود و ارتقای ارائه خدمات به مشتریان و رسیدگی و پیگیری بهتر به درخواست های شهروندان، واحد ارتباط مردمی ۲۰۲۱ در روزهای تعطیل در دو نوبت کاری بامداد و عصر، پاسخگوی تماسهای مشتریان مخابرات تهران می باشد.
قمی اضافه کرد: پاسخگویان واحد ارتباط مردمی ۲۰۲۱ اداره کل روابط عمومی مخابرات منطقه تهران، باتوجه به تعطیلی شش روزه استان تهران از طرف ستاد ملی مبارزه با کرونا، در تمام روزهای تعطیل نیز همه روزه در دو نوبت کاری و تا ساعت ۲۲ آماده پاسخگویی به مردم شریف تهران بزرگ و شهرستان های استان تهران می باشند.
مدیرکل روابط عمومی مخابرات منطقه تهران در بخش دیگری از سخنان خود اشاره کرد: در امتداد ایجاد ارتباطی فراگیر و پایدار برای مشتریان، تصمیم گرفته شد کارشناسان واحد ارتباط مردمی ۲۰۲۱ با حضور مستمر در محل کار خود حتی در تعطیلات رسمی و عمومی، آماده پاسخگویی به پرسش ها و ثبت درخواست ها، شکایات، انتقادات و پیشنهادات شهروندان باشند.
قمی اضافه کرد: مشترکین مخابرات استان تهران می توانند همه روزه از ساعت ۸ الی ۲۲ بوسیله تماس با شماره تلفن ۲۰۲۱ داخلی ۸، سوالات و مشکلات خود در حوزه خدمات مخابرات منطقه تهران به استثنای امور مربوط به تلفن همراه را با کارشناسان پاسخگوی این واحد مطرح کنند.

1400/04/29
22:21:19
5.0 / 5
1135
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵