آغاز نمایش جزئیات نتایج در موتور جست وجوی گوگل


به گزارش لینک بگیر دات کام شرکت گوگل به کاربران موتور جست و جوی خود اطلاعات بیشتری را درباره نتایج جست و جویی که نمایش داده می شوند، فراهم می آورد.


به گزارش لینک بگیر دات کام به نقل از ایسنا، گوگل اعلام نمود کاربران موتور جست و جوی گوگل حالا می توانند روی جزئیاتی مانند چگونگی تطبیق نتایج جست وجو با واژه های مورد جست وجو کلیک کنند تا درباره مناسب بودن اطلاعات نمایش داده شده تصمیم بگیرند. گوگل این تغییرات را صورت می دهد تا به کاربران اطلاعات بیشتری درباره نتایجی که در موتور جست و جوی گوگل ظاهر می شود، فراهم آورد.

بر اساس گزارش رویترز، این شرکت اوایل سال جاری پنلهایی را معرفی نمود که به کاربران منبع اطلاعاتی که مشاهده می کنند را نشان می دهند. پنلهای "درباره این جست و جو" توضیحی درباره وبسایت مرتبط را فراهم می آورد که امکان دارد در ارتباط با منابع اطلاعات سایت یا اطلاعات دیگر در ارتباط با وبسایت باشد. همینطور موتور جست وجوی گوگل به تازگی گام هایی را برای راستی آزمایی نتایج جست و جو برداشته است و به کاربران درباره نتایج جست و جویی که با سرعت زیادی تغییر می کنند و امکان دارد قابل اتکا نباشند، اخطار می دهد.
1400/05/02
11:47:58
5.0 / 5
1034
تگهای مطلب: سایت , شركت , كاربر , گوگل
این مطلب را می پسندید؟
(2)
(0)
X
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
از دست ندهید!