محدودیت اینترنت رسانه ها برداشته می گردد


لینك بگیر دات كام: شركت ارتباطات زیرساخت اعلام نمود كه با هماهنگی صورت گرفته با مراجع ذیصلاح، محدودیت ارتباطات رسانه ها حل خواهد شد.

به گزارش لینك بگیر دات كام به نقل از ایسنا، شركت ارتباطات زیرساخت اعلام نمود كه به مشكلات ارتباطات اینترنت دستگاه های اجرایی، نهادها، سفارت خانه ها و سایر عرضه دهندگان خدمات عمومی رسیدگی خواهد نمود.
در اطلاعیه شركت ارتباطات زیرساخت اعلام شده است كه با عنایت به بروز اختلالاتی در ارتباطات VPN باوجود تمهیدات اندیشیده شده به منظور حفظ پایداری شبكه و جلوگیری از بروز مشكل برای كسب و كارها و دستگاه های اجرایی، نهادها، سفارت خانه ها و سایر عرضه دهندگان خدمات عمومی در صورت وجود هرگونه اختلال در ارتباطات بدینوسیله از همه مراكز فوق الذكر تقاضا می گردد موارد را به آدرس رایانامه help@tic.ir ارسال نمایند.
شركت ارتباطات زیرساخت همینطور اعلام نموده كه خویش را ملزم می داند در ساعات اداری و در اسرع وقت بعد از دریافت درخواست نسبت به رفع مشكل اقدام و نتایج را به درخواست كننده اطلاع رسانی كند.
همینطور به منظور تسهیل در ارتباطات خبرگزاری ها، سایتهای خبری، نشریات خبری و روزنامه ها، پیرو هماهنگی های صورت گرفته با مراجع ذیصلاح، بعد از دریافت لیست از معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد هماهنگی های لازم برای رفع محدودیت ها توسط مراجع ذیصلاح قانونی به عمل خواهد آمد.
بر این اساس متقاضیان باید درخواست رفع محدودیت را با حداقل اطلاعات زیر تكمیل و ارسال كنند:
_ نام شركت یا دستگاه
_IP اختصاصی
_ شركت اینترنتی سرویس دهنده
_حوزه فعالیت
در این باره وزیر ارتباطات سال قبل اظهار كرده بود: كارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه، مصوبه ای را تایید كرده است تا خبرنگاران بتوانند به اینترنت بدون فیلتر دسترسی داشته باشند كه متولی اجرای آن وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است و آن نهاد باید تصمیم بگیرد.
او همینطور خاطرنشان كرده بود: ما معتقدیم اینترنتی باید در اختیار رسانه ها قرار گیرد كه بتوانند از منابع اطلاعاتی بدون محدودیت استفاده كنند و آمادگی داریم زیرساخت فنی آن را برای همكاری با وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی آماده نماییم اما باید این مورد را از وزارت ارشاد مطالبه نماییم.1397/02/30
15:21:22
5.0 / 5
2888
تگهای مطلب: اینترنت , خدمات , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
از دست ندهید!