تحقیق از شرکت بازی های ویدئویی آمریکا به سبب تخلفات گوناگون


لینک بگیر دات کام: رگولاتوری بورس اوراق بهادار ایالات متحده آمریکا روز گذشته از تحقیق درمورد عملکرد شرکت اکتیویژن به سبب برخی تخلفات در رابطه با کارکنان آگاهی داد.


به گزارش لینک بگیر دات کام به نقل از رویترز، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده احضاریه هایی برای این شرکت بزرگ سازنده بازی های ویدئویی و برخی از کارکنان فعلی و سابق آن ارسال کرده و خواهان دریافت اطلاعاتی در مورد موضوع مذکور شده است. اکتیویژن به سبب تولید بازی هایی مانند «کال او دیوتی» و «کندی کراش» شهرت دارد.
اکتیویژن قبل از این هم به سبب نقض قوانین پرداخت برابر، اعمال تبعیض جنسیتی و آزار جنسی برخی کارکنانش مورد پیگرد قضائی قرار گرفته بود. اعلام این خبر سبب سقوط ۴.۲ درصدی ارزش سهام اکتیویژن شد.
بر اساس اخبار انتشار یافته بابی کوتیک مدیر اجرائی این شرکت نیز به دادگاه فراخوانده شده است. گفته می شود مقرر است این دفعه هم به مطالبی در رابطه با آزار جنسی و تبعیض ضد کارکنان زن رسیدگی شود.
از جمله اسناد جدید مورد بررسی می توان به محتوای برخی جلسات هیأت رئیسه اکتیویژن، اطلاعات ارائه شده توسط شش کارمند سابق اکتیویژن و برخی ارتباطات بابی کوتیک با سایر مدیران ارشد این شرکت در مورد تبعیض و آزار جنسی اشاره نمود.


منبع:

1400/06/30
17:29:05
5.0 / 5
1441
تگهای مطلب: بازی , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵