آزمایش اطلاع قطعی به کاربران اینستاگرام


به گزارش لینک بگیر دات کام اینستاگرام فیسبوک درحال آزمایش قابلیتی است که به کاربران درباره قطعی یا مسائل فنی در این اپلیکیشن اشتراک گذاری عکس مستقیما اطلاع می دهد.


به گزارش لینک بگیر دات کام به نقل از ایسنا، به دنبال دو مورد قطعی اینستاگرام که هفته گذشته روی داد، این آزمایش در آمریکا اجرا می شود و طبق اعلام اینستاگرام، چند ماهی ادامه خواهد داشت.

قطعی شش ساعته سرویسهای فیسبوک که دوشنبه هفته گذشته روی داد، مانع دسترسی سه میلیارد و ۵۰۰ میلیون کاربر به سرویسهای شبکه اجتماعی و پیام رسانی شامل واتس اپ، اینستاگرام و مسنجر شد.

طبق گزارش گروه مونیتورینگ داون دتکتور، خیلی از کاربران در ساعات ابتدایی روز دوشنبه با مشکلاتی در اینستاگرام روبرو شدند.

شرکت فیسبوک می خواهد قابلیتی را عرضه نماید که به افراد کمک می نماید متوجه شوند آیا حساب شان در معرض خطر غیرفعال شدن است. این غول شبکه اجتماعی که بعد از قطعی های اخیر در کانون شوخی ها و صحبت های توییر قرار گرفته است، با افشاگری فرانسس هوگن، کارمند سابقش به دردسر افتاده است. وی فیسبوک را متهم کرده است سود خویش را به مقابله با نفرت پراکنی و انتشار اطلاعات نادرست اولویت داده است.

بر اساس گزارش رویترز، هوگن اسنادی را عرضه کرده که تحقیقات وال استریت ژورنال و درباره ضررهای اینستاگرام برای نوجوانان دختر بر اساس آنها انجام شده و سنای آمریکا هم در اینباره جلسه تشکیل داده است.

وی موافقت کرده است در هفته های آینده با هیات نظارت فیسبوک دیدار کرده و به آنها درباره اطلاعاتی که در زمان کار در این شرکت به دست آورد، توضیح دهد.
1400/07/22
12:39:04
5.0 / 5
1516
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴