اپل سلامت دیجیتال را معرفی می كند


لینك بگیر دات كام: اپل انتظار دارد كه خصوصیت های سلامت دیجیتالی را برای محصولات اپل مانند آی فون و iPad در كنفرانس توسعه جهانی WWDC معرفی نماید. عملكرد به اصطلاح سلامت دیجیتال به كاربران كمك می نماید تا زمان استفاده از هر برنامه و زمان كلی استفاده كاربر از دستگاه در یك دوره زمانی خاص را ثبت می كند.

به گزارش لینك بگیر دات كام به نقل از ایسنا، برنامه سلامت دیجیتال بعنوان تحولی عظیم در عرصه سلامت و آگاه سازی مردم نسبت به وضعیت سلامت خود در دنیای امروز، راه اندازی شده و تابحال شركتهایی با هدف یاری رسانی به جمعیت میانسال و كهن سال دنیا و استفاده از فناوری های روز دنیا در بهبود كیفیت زندگی افراد، برنامه سلامت دیجیتال را معرفی كرده اند.
همینطور هم اكنون میلیاردها نفر سالمند بالای ۶۰ سال در جهان زندگی می كنند و ایده سلامت دیجیتال می تواند زمینه خوبی برای نوآوری و تحول در عرصه بهداشت فردی در جهان باشد.
اما با استفاده از خصوصیت سلامت دیجیتال كاربران می توانند با استفاده از سوابق داده ها تصمیم بگیرند كه تلفن را كنار بگذارند یا نه. هم اكنون خبری جدیدی در مورد این تابع وجود ندارد، اما طبق قرارداد، اپل سیستم جدید iOS یعنی سیستم عامل iOS۱۲ را در WWDC منتشر خواهد نمود. بنابراین، عملكرد سلامت دیجیتال حدودا با انتشار سیستم عامل iOS ۱۲ راه اندازی و توضیحاتی درباره دستورالعمل های دقیق تر جهت استفاده عرضه خواهد شد.

گوگل هم یك خصوصیت مشابه در نسخه Android P اضافه كرده است، كه به كاربران كمك می نماید تا مسیر دقیق هر برنامه را به نحوی دقیق ثبت كنند. برپایه اطلاعات سایت پلیس فتا، جالب است كه نسخه Android P هم به كاربران اجازه می دهد كه برنامه را جهت استفاده در زمان خاص تنظیم كنند، در صورتی كه بیش از زمان معین باشد كاربر باید دوباره آن را راه اندازی كند.
این خصوصیت برای والدین جهت كنترل استفاده كودكان از دستگاه ها یا برنامه ها بسیار مفید می باشد و كاربران علاقمند می توانند به این عملكرد توجه نمایند.
1397/03/13
19:20:29
5.0 / 5
3524
تگهای مطلب: اپل , دیجیتال , كاربر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵