بروزرسانی الگوریتم گوگل


گوگل در حال به‌روزرسانی الگوریتم رتبه‌بندی جستجوی جدیدی است که قسمت اسپمی تر نتایج جستجو را هدف قرار می‌دهد.در ادامه خواهید خواند:
  1. الگوریتم جدید گوگل
گوگل این به روز رسانی را "به روز رسانی هرزنامه نوامبر 2021" (آبان-آذرماه 1400) می نامد. باید یک هفته ای طول بکشد تا به طور کامل منتشر شود و در نتایج جستجو مورد توجه قرار گیرد.
 
اعلامیه گوگل به این شرح است: به عنوان بخشی از کار منظم خود برای بهبود نتایج، به‌روزرسانی هرزنامه‌ای را برای سیستم‌های خود منتشر کرده‌ایم. این به‌روزرسانی هرزنامه آذرماه 1400 (نوامبر 2021) باید در عرض یک هفته به طور کامل منتشر شود. گوگل در توییتر اعلام کرد، ما سایت‌ها را تشویق می‌کنیم که بهترین شیوه‌های جستجوی ما را دنبال کنند. Google برای راهنمایی بیشتر به دستورالعمل‌های عمومی وب‌مستر Google پیوند داد.
 
بروزرسانی های قبلی گوگل: قبل از این، آخرین به‌روزرسانی تایید شده گوگل در جولای 2021 به نام آپدیت هرزنامه لینک بود. قبل از آن به‌روزرسانی اصلی ژوئیه 2021 بود، به‌دنبال آن به‌روزرسانی اصلی ژوئن 2021، سپس بخش اول و دوم به‌روزرسانی‌های هرزنامه در ژوئن 2021 بود. این سابقه ی یک سال به‌روزرسانی الگوریتم جستجوی گوگل بود.
 

الگوریتم جدید گوگل

اگر متوجه رتبه‌بندی یا تغییرات ترافیکی زیاد در نتایج جستجوی ارگانیک Google خود شدید، ممکن است از این به‌روزرسانی هرزنامه ضربه خورده باشید. به‌روزرسانی‌های هرزنامه نقض دستورالعمل‌های خاص را هدف قرار می‌دهند. گوگل نگفت که منظورش از اسپمها پیوندها، محتوا یا اشکال دیگر هرزنامه است، بلکه فقط گفت که به طور کلی به هرزنامه مربوط می شود.
حالا فقط می دانیم گوگل ارتقای سطح جدیدی در تشخیص اسپم از سایتهای پرمحتوا و مفید برای مخاطبان گوگل پیدا کرده. البته شاید این بروزرسانی در زبانهای غیرانگلیسی مدتی بیشتر به طول بیانجامد. پس باید منتشر ماند و دید.
1400/08/27
15:14:31
5.0 / 5
1405
این مطلب را می پسندید؟
(3)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵