افزایش رتبه بندی موتور جستجو با بک لینک


در مطلب امروز از لینک بگیر دات کام می خواهیم چند نوع از بک لینک های معتبر و تاثیر آن ها بر سئوی سایت شما را بررسی کنیم. با لینک بگیر همراه باشید.

بک لینک های EDU

چرا کسی باید بک لینک در دامنه های .edu بخرد؟

برای پاسخ به این سوال باید در نظر بگیریم که بک لینک های EDU لینک هایی در دامنه های .edu ("آموزش") هستند که فقط به موسسات آموزشی مانند دانشگاه ها داده می شوند. در نتیجه این دامنه ها منحصر به فرد هستند و هیچکس نمی تواند آن را خریداری کند.

به دلیل این رابطه آموزشی، اکثر موتورهای جستجو، به ویژه گوگل، دامنه .edu را به عنوان دارای بالاترین کیفیت محتوای وب طبقه بندی می کنند. برای نتیجه گیری موتورهای جستجو توجه زیادی به تعداد لینک های EDU یک وب سایت دارند. بک لینک از دامنه .edu به عنوان بک لینکی خوب برای هر نوع وب سایتی طبقه بندی می شود و می تواند رتبه بندی یک وب سایت را در موتورهای جستجو به روشی موثر افزایش دهد. در نتیجه خرید بک لینک های با کیفیت بالا در دامنه های .edu باید پیشتاز سئوی شما باشد.

البته باید دقت داشته باشید که از وبلاگ های این دامنه ها، که اغلب به مزرعه لینک تبدیل شده اند و خروجی لینک ها از این صفحات بسیار زیاد است اجتناب کنید.

 

سئوی رسانه های اجتماعی

از آنجایی که موتورهای جستجو از توصیه های سایت های شبکه های اجتماعی در الگوریتم های رتبه بندی خود استفاده می کنند، خرید بک لینک از شبکه های اجتماعی اهمیت فزاینده ای برای سئو پیدا می کند. نتیجه این است که هر بار که یک وب سایت توسط کاربر در یک شبکه اجتماعی "به اشتراک گذاشته شده"، "لایک" یا "بازنشر" می شود، به عنوان رای برای کیفیت محتوای آن وب سایت محسوب می شود. موتورهای جستجو چنین پیوندهای رسانه های اجتماعی را به عنوان عاملی برای تعیین رتبه وب سایت در صفحات نتیجه خود (SERP) در نظر می گیرند. کمپین های بازاریابی رسانه های اجتماعی عموما شامل دریافت آرا و ایجاد پیوند در پلت فرم های اصلی شبکه های اجتماعی است. ارسال وب سایت خود به این شبکه ها یکی از راه ها برای ایجاد دید بالاتر و اطمینان از دسترسی آن به مخاطبان هدف است.

 

بک لینک های معتبر

برای رتبه بندی وب سایت شما در نتایج موتورهای جستجو خرید بک لینک در دامنه های معتبر بسیار مهم است. بک لینک های معتبری که ما در لینک بگیر دات کام می سازیم مطابق با آخرین الگوریتم های جستجوی گوگل (به روز رسانی های گوگل پاندا و پنگوئن) کار می کنند. ما فقط دامنه های معتبر و فعال و ایرانی را برای قرار دادن پیوندها به URL وب سایت شما انتخاب می کنیم. در کنار بک لینک های EDU، باید لینک هایی با اعتبار بالا خریداری کنید، زیرا این لینک ها یکی از موثرترین نوع بک لینک ها برای افزایش نتایج موتور جستجو هستند تا توپ پاس داده شده توسط مدل های لینک قبلی را به گل تبدیل کنند.

 

ترافیک وب سایت

حجم بالای ترافیک وب سایت علاوه بر بک لینک از منظرهای بسیاری برای سئوی شما مفید است، زیرا یکی از مؤثرترین راه ها برای قانع کردن موتورهای جستجو به این است که وب سایت شما در بین بازدیدکنندگان شهرت خوبی دارد. داشتن یک جریان ترافیک خوب باعث می شود که موتورهای جستجو اولویت بیشتری به یک وب سایت بدهند که به طور خودکار ارزش آن را افزایش می دهد. در نهایت هنگام خرید ترافیک، این امر در کنار بک لینک ها می تواند منجر به رتبه بندی بهتر موتور جستجو برای بسیاری از کلمات کلیدی هدف شود. یکی دیگر از مزایای مهم ترافیک بیشتر وب سایت این است که تعداد بالای بازدیدکنندگان از وب سایت شما می تواند منجر به شانس فروش بیشتر و درآمد بیشتر شود.

البته به این نکته توجه کنید که بازدیدهای رباتی (اتومات) کمک زیادی به افزایش رتبه شما نمی کند، بهتر است به جای آن بازدیدهای هدفمند به سایت خود روانه کنید.

 

1400/09/29
19:45:49
5.0 / 5
1038
این مطلب را می پسندید؟
(5)
(0)
X
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴