گشایش پردیس فرانسه برای مقابله با حملات سایبری


لینک بگیر دات کام: وزیر دارایی فرانسه اعلام نمود پاریس کارشناسان امنیت سایبری برجسته را در منطقه تجاری لادِفانس گروه بندی کرده و استارتاپهای و شرکتها را برای مقابله با حملات هک گرد هم می آورد.


به گزارش لینک بگیر دات کام به نقل از ایسنا، بر اساس نظرسنجی موسسه PwC، حملات سایبری به نگرانی شماره یک مدیران شرکتهای برتر دنیا تبدیل گشته است و سران فرانسه می گویند شمار رو به رشد و پیشرفتگی حملات سایبری می تواند حاکمیت این کشور را تضعیف کند.

برونو لومر، وزیر دارایی فرانسه در مراسم افتتاح این مکان، اعلام نمود: فرانسه نمی خواهد به خارجی ها وابسته باشد و می خواهد در فناوریهای پیشرفته مستقل باشد.

"کمپوس سایبر" فرانسه از پروژه سایبر اسپارک رژیم صهیونیستی الگوبرداری کرده است. این پردیس پایگاه استارتاپهای سایبری و کارشناسان برخی از بزرگترین شرکتهای فرانسوی مانند LVMH، اورئال و بانک های بزرگ خواهد بود.

بر اساس گزارش رویترز، کمپوس سایبر می تواند میزبان ۱۸۰۰ نفر باشد و توسط شرکتی اداره می شود که ۴۴ درصد آن متعلق به دولت فرانسه بوده و توسط آن تامین مالی می شود و باقی سرمایه بین حدود ۹۰ سازمان همچون بزرگترین شرکتهای فرانسه نظیر اورانج، شرکت دفاعی تالس، سازنده نرم افزار سوپرا استریا و شرکتهای مشاوره فناوری اطلاعات اتوس و کپجمینی تقسیم می شود.

منبع:

1400/11/28
10:34:34
5.0 / 5
941
تگهای مطلب: استارتاپ , امنیت , سایبر , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
از دست ندهید!