هوش مصنوعی گوگل تصاویر شبیه شما را می یابد


لینك بگیر دات كام: گوگل با بهره گیری از فناوری هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی و تحلیل مقایسه تصاویر شما با افراد مشهور، تصاویر مشابه شما را در فضای مجازی نشان داده است.


به گزارش لینك بگیر دات كام به نقل از ایسنا، به نقل از وب سایت CNET، از آنجائیكه فناوری هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی این روزها با قابلیت های پیشرفته و جذابی كه دارند، توانسته اند نظر و توجه خیل عظیمی از كاربران را به سمت وسوی خود جذب كنند، حالا گوگل تصمیم گرفته است با انتشار تصاویر جدیدی، قدرت و هوشمندی فناوری هوش مصنوعی خویش را به رخ كاربران جهانی بكشد.

در این تصاویر، یكی از هوش های مصنوعی گوگل كه Move Mirror نام دارد، توانسته است ژست و حركات بدنی كاربران را تشخیص بدهد و بعد از تحلیل و آنالیز دقیق آن به مقایسه با سایر تصاویر موجود از افراد مشهور كه شباهت زیادی با تصویر آن ها دارد، بپردازد.

این اقدام كه تابحال از جانب خیلی از كاربران با استقبال مواجه شده است، می تواند تصاویر خویش را با مجموعه ای ۸۰۰۰ عكسی گوگل جست وجو و مقایسه كنند و در نتیجه شما قادر خواهید بود تصاویر خویش را با تصاویر افراد مشهور حاضر در اینترنت مقایسه كنید.

كاربران می توانند با ورود و رجوع به سایت Move Mirror، از این قابلیت جذاب و كاربردی بهره مند شوند كه البته این كار نیاز به وجود وب كم (دوربین بالای لپ تاپ) دارد.
1397/05/02
15:21:53
5.0 / 5
2890
تگهای مطلب: سایت , فناوری , كاربر , گوگل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱
از دست ندهید!