طرح جدید اینترنت مجانی شركت شاتل


به گزارش لینك بگیر دات كام شاتل موبایل از اجرای طرح ویژه اعطای حجم اینترنت مجانی  ۳G و ۴G به ازای برقراری دقایق مكالمه برای مشتركان قدیمی و جدید سیم كارت های خود تا آخر تابستان ۹۷ اطلاع داد.

به گزارش سرویس بازار ایسنا، بنابر اعلام شاتل موبایل، مشتركان قدیمی و جدید سیم كارت های شاتل موبایل تا آخر جمعه ۳۰ شهریور، در هر هفته ای كه حداقل ۳۰ دقیقه تماس خروجی خارج از شبكه برقرار كرده باشند، تا سقف ۲۰ گیگابایت بسته اینترنت ۳G و ۴G با پوشش سراسری در هفته بعد دریافت می كنند.
مشتركان این اپراتور به صورت هفتگی و در صورت برقراری حداقل ۳۰ دقیقه مكالمه خارج از شبكه طی یك هفته، ۸۰۰ مگابایت اینترنت همراه ۷ روزه در خلال هفته بعد، در ازای ۶۱ الی ۱۲۰ دقیقه مكالمه طی یك هفته، ۵/۱ گیگابایت ترافیك ۳G و ۴G در هفته بعد و با برقراری ۱۲۱ الی ۱۸۰ دقیقه مكالمه، ۵/۳ گیگابایت اینترنت هفتگی و در صورت برقراری بیش از ۱۸۱ دقیقه مكالمه، ۲۰ گیگابایت اینترنت همراه ۷ روزه در هفته بعد روی سیم كارت شاتل موبایل خود دریافت می كنند.
متقاضیان برای كسب اطلاعات بیشتر درباره طرح ها و بسته های جدید شاتل موبایل و انتخاب و خرید سیم كارت شاتل با پیش شماره ۰۹۹۸ و كد یك، می توانند به وب سایت این اپراتور رجوع و یا با شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ تماس بگیرند.


 

1397/05/07
14:52:57
5.0 / 5
2946
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
از دست ندهید!