سئوی سایت استارتاپی


سئوی کسب و کارهای کوچک یا بهینه سازی موتورهای جستجو، ابزاری است که اغلب نادیده گرفته می شود و به اشتباه درک می شود.

کسب‌وکارهای کوچک در دنیایی از شرکت‌های عظیم برای دیده شدن می‌جنگند. با این حال، در فضایی که جیب های بی انتها برای تبلیغات و برندسازی همیشه بزرگترین تهدید کسب و کارهای کوچک بوده است، یک جبهه دیجیتالی جدید وجود دارد که میدان بازی را عوض می کند: اینترنت.

سئوی کسب و کارهای کوچک یا بهینه سازی موتورهای جستجو، ابزاری است که اغلب نادیده گرفته می شود و به اشتباه درک می شود که هر کارآفرینی به آن دسترسی دارد. پرورش و مشاهده نتایج واقعی زمان می برد، اما سئو مزایای ماندگاری دارد که می تواند به طور کامل یک کسب و کار کوچک را متحول کند.

در طول زمان، سئو تکامل یافته است تا فراتر از بازاریابی محتوا در وبلاگ ها را شامل شود. با این حال، مهم نیست که چقدر ترکیب سئوی خارجی یا سئوی محلی تغییر کرده است، یک چیز ثابت مانده است: سئو!

علاوه بر این، سئوی کسب و کارهای کوچک نوعی از بازاریابی درونگرا است که مشتریانی را که در حال جستجوی شما هستند جذب می کند.

از سوی دیگر، تبلیغات پولی در رسانه‌های اجتماعی و موتورهای جستجو فوری قابل مشاهده هستند، اما هزینه‌ها را برای هر کلیک افزایش می‌دهند و برای عملکرد خوب نیاز به نظارت دائمی دارند.

بازاریابی ایمیلی و مدیریت رسانه‌های اجتماعی نیز برای اطمینان از کمپین‌های موفق تقریبا روزانه به مراقبت داخلی نیاز دارند.

ظاهر شدن در صفحه اول گوگل برای "سئوی مشاغل کوچک" و سایر عبارات مشابه به این معنی است که ما هرگز نیازی به اجرای تبلیغات پولی نداریم. همچنین هرگز مجبور نیستیم برای جذب مشتری تماس تلفنی بگیریم. با سئوی کسب و کارهای کوچک، مشتریانی که به دنبال خدمات ما هستند، به راحتی ما را پیدا می کنند.

علیرغم این واقعیت که سئو بالاترین بازگشت سرمایه را در بین کمپین های بازاریابی تجارت الکترونیک دارد، اکثر فروشگاه های آنلاین بدون توجه به موتورهای جستجو در کنار هم قرار می گیرند. در عوض، ما به رسانه های اجتماعی یا تبلیغات پولی متکی هستیم. که همه عالی هستند، اما نیاز به تلاش مداوم و جریان درآمد دارند.

 

از سوی دیگر، سئو فقط به تلاش قبلی نیاز دارد، و پس از کسب رتبه گوگل، عملاً بدون هزینه‌های تکراری، فروش خود را به صورت خودکار انجام می‌دهید.

این یک ساده سازی است، آیا این ایده آب دهان شما را راه نمی اندازد؟

 

ترافیک رایگان، تکرار شونده و با نرخ تبدیل بالا. این چیزی است که شما می خواهید یاد بگیرید که چگونه به دست آورید.

 

1401/03/18
10:06:05
4.4 / 5
772
این مطلب را می پسندید؟
(8)
(0)
X
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
سئو کار فرهاد:
بسیار عالی بود متشکرم
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
از دست ندهید!