در پی حادثه آتش سوزی اخیر مطرح شد؛

ادامه اختلال در حوزه تلفن ثابت در منطقه 8 تهران


به گزارش لینک بگیر دات کام مدیر کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران اظهار داشت: کارشناسان آتش نشانی درحال بررسی علت آتشسوزی در حوضچه ارتباطی شرکت مخابرات منطقه ۸ هستند و بزودی اعلام خواهد شد.


محمدرضا بیدخام در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره علت آتشسوزی چند روز گذشته در یکی از حوضچه های ارتباطی شرکت مخابرات تهران اظهار داشت: علت آتشسوزی توسط کارشناسان سازمان آتش نشانی درحال بررسی است و هنوز به ما اعلام نکرده اند. طی چند روز آینده در این خصوص اطلاع رسانی خواهد شد و ملاک ما در مورد علت دقیق آتشسوزی، سازمان آتش نشانی است.
مدیر کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران درباره خسارات وارد شده بر اثر این آتشسوزی اظهار داشت: این آتشسوزی یک سری هزینه های مستقیم و یک سری هزینه های غیرمستقیم برای ما دارد؛ به صورت مثال هزینه غیرمستقیم شارژ مشترکین است که از دست رفته و بررسی آن زمان بر است. همینطور به صورت مستقیم ده ها میلیارد تومان به شبکه ارتباطی خسارت وارد شده اما هنوز به صورت دقیق برآورد نشده تا در چند روز آینده مشخص خواهد شد.
بیدخام ضمن اشاره به پایداری ارتباطات در حوزه تلفن ثابت و همراه اظهار داشت: در حوزه ارتباطات ثابت و سیار حدودا مشکل خاصی دیگر وجود ندارد و فقط در حوزه تلفن ثابت در منطقه ۸ تهران (تقاطع خیابان جلال و کارگر شمالی) همچنان اختلالاتی وجود دارد و پیشبینی می نماییم که طی چند روز آینده رفع گردد.
وی در ادامه تصریح کرد: در حوزه دیتا هیچ مشکل خاصی وجود ندارد و از روز گذشته تابحال گزارشی در خصوص اختلال ارتباطی به دست ما نرسیده است.
به گزارش لینک بگیر دات کام به نقل از مهر، ۲ روز گذشته به دلیل آتشسوزی در یکی از حوضچه های ارتباطی شرکت مخابرات در منطقه ۸ تهران، برخی از خطوط ارتباطی مبتلا به اختلال شده و بنابراین برای ساعاتی در حوزه تلفن مشتریان خانگی و تجاری هم ارتباط ثابت و سیار اختلالاتی به وجود آمد.


منبع:

1401/05/12
22:46:39
5.0 / 5
498
تگهای مطلب: شركت , مخابرات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱