آیا رپورتاژ در سایت های خبری برای سئو مفید است؟


انتشارات مطبوعاتی روشی عالی برای جلب توجه رسانه‌ها هستند و اگر آنها را به روش صحیح انجام دهید تاثیر بسیار خوبی بر سئوی سایت دارند.

بیانیه مطبوعاتی چیست؟

بیانیه مطبوعاتی بیانیه‌ای رسمی است که در مورد یک رویداد قابل توجه به روزنامه‌نگاران اطلاعات می‌دهد. این بیانیه به شما امکان می‌دهد تا به سرعت اخبار را در شبکه‌ای از روزنامه‌نگاران، با هدف نهایی نمایش آن در یک پلت فرم خبری معتبر انتشار دهید.
 
با پیشرفت فناوری رسانه و حرکت به سمت چرخه خبری کوتاه‌تر، شرکت‌ها دلیل جدیدی برای ارسال بیانیه‌های مطبوعاتی به دست آوردند: کسب پیوند از سایت‌های خبری معتبر.
و در نتیجه با استفاده از این روش می توان سئوی سایت را تقویت کرد.
انتشار مطالب مرتبط با حوزه فعالیت سایت شما در سایتهای معتبر و فعال کمک شایانی به ارتقا رتبه سایت در موتورهای جستجو مانند گوگل می کند و به سئوی سایت شما کمک می کند.
 

چگونه یک بیانیه مطبوعاتی را برای بهره مندی از سئو بهینه کنیم؟

در حالی که انتشارات مطبوعاتی به طور مستقیم بر رتبه بندی جستجو تأثیر نمی گذارد، می توانند به طور غیرمستقیم آنها را تقویت کنند. به عنوان مثال، می توانید در یک سایت خبری برجسته شوید و علاقه مردم را به خود جلب کنید. در ادامه ی جذب مطلب، آنها به سایت شما آمده و در نتیجه ترافیک شما را افزایش می دهند. در ادامه نیز اگر آنها سایت شما را دوست داشته باشند، داخل سایت می مانند و روی صفحات مختلف کلیک می کنند. و اگر محتوای شما شگفت‌انگیز باشد، آن‌ها را در رسانه‌های اجتماعی به اشتراک می‌گذارند یا در سایت‌های خودشان به آن لینک می‌دهند و بدین ترتیب شما لینک‌های باکیفیتی به دست می‌آورید و در نهایت سئوی سایت شما تقویت می شود.
 
لینک بگیر دات کام با دارا بودن 250 وبسایت فعال ایرانی و معتبر می تواند در زمینه لینک دهی و رپورتاژ آگهی کمک بسیاری به شما بکند. برای آنکه در سایت های خبری و عمومی رپورتاژآگهی بگیرید می توانید از پکیج های رپورتاژ عمومی لینک بگیر استفاده نمایید.
در آیا رپورتاژ در سایت های خبری برای سئو مفید است؟ خواندید:
  1. بیانیه مطبوعاتی چیست؟
  2. چگونه یک بیانیه مطبوعاتی را برای بهره مندی از سئو بهینه کنیم؟
1401/06/29
23:34:23
5.0 / 5
493
این مطلب را می پسندید؟
(4)
(0)
X
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
از دست ندهید!