خرید زمین در متاورس شیبا


یکی از دلایل محبوبیت شیبا اینو، قرار گرفتن در معرض و نفوذ آن در رسانه های اجتماعی است. به خصوص پس از سخنرانی ایلان ماسک در مورد میم کوین ها، از جمله دوج کوین، قیمت ارز دیجیتال شیبا اینو بیش از 60،000،000 درصد افزایش یافت.

خرید زمین در متاورس شیبا

میم کوین Shiba Ino می تواند به طور رسمی برای خرید زمین در Shiba متاورس با استفاده از توکن اصلی SHIB استفاده شود و تیم توسعه همچنان ابزارهایی را برای این دارنده توکن فراهم می ‌کند. صاحبان میم کوین محبوب شیبا اینواکنون می توانند از ارز دیجیتال برای خرید زمین در Shiba Metaverse استفاده کنند. قبل از توضیح در مورد سرزمین های متاورس شیبا اینو، می ‌خواهیم بگوییم که شیبا اینو دومین ارز رمزنگاری شده برتر میم محسوب می شود و در سال 2021 رشد شگفت انگیزی داشته است. افزایش قیمت و عجله سرمایه گذاران برای خرید توکن SHIB منجر به توسعه سریع بنیاد شیبا شد. یکی از این پیشرفت ها پروژه متاورس یا سرزمین متاورس شیبا است. در ادامه این مطلب با تیم زوم ارز همراه باشید تا اطلاعات جامعی به دست آورید.

                                                                                                      چگونگی خرید زمین در متاورس شیبا

 

آشنایی با انواع زمین گوناگون شیبا

100595 مکان در پروژه Shiba Inu Metaverse وجود دارد. بخشی از زمین شیبا در اختیار تیم توسعه خواهد بود و مابقی برای کاربران محفوظ خواهد بود. زمین ها در چندین سطح فروخته می ‌شوند. مرحله اول در اواسط آوریل 2022 تکمیل شد. در فاز اول حدود 36000 قطعه زمین شیبا متاورس منتشر شد که شامل گریدها و درچه بندی های مختلف بود.

نقره‌ای، طلایی،  پلاتینیومی و  الماسی درجات مختلف زمین شیبا هستند. ارزش این دارایی های مجازی بین 0.2 تا 1 ETH است. زمین های نقره ای 0.2، طلا 0.3، پلاتین 0.5 و زمین های الماسی یک اتریوم قیمت دارند. تعداد قطعات به شرح زیر است:

 • زمین های های الماسی 2024 قطعه
 • زمین نفره ای 17030 قطعه
 • زمین های طلایی 7356 قطعه
 • زمین های پلاتینی5714 قطعه

پیش فروش فاز اول در 72 ساعت به پایان رسید. کاربران برای شرکت در این حراج باید توکن های  LEASH و NFT های شیبوشی را مسدود می کردند. مناطق مختلفی در پروژه شیبا متاورس طراحی شده است. ناحیه رشد، ناحیه فناوری، ناحیه دفاعی و ناحیه ارز چهار منطقه پروژه شیبا اینو متاورسی هستند.

مرحله دوم فروشدر طول هفت روز برگزار می شود. در این مرحله از فروش مزایده ای وجود ندارد و کاربران می توانند با قفل کردن توکن های Lish و NFT زمین شیبا را خریداری کنند. ظرفیت در این مرحله محدود است. مدت انسداد ملک از 45 تا 90 روز خواهد بود.

در مرحله سوم، فروش عمومی آغاز می شود و مصرف کنندگان زمین باقی مانده را با قیمت قطعی خریداری می کنند. مرحله سوم به مدت 10 روز به طول خواهد انجامید که فاز اول رویداد مناقصه و فاز دوم رویداد مالک نام دارد.مرحله سوم به عنوان بازاریابی عمومی نیز شناخته می شود.

توجه: برای خرید زمین متاورس شیبا اینو به کیف پول متامسک نیاز دارید. (اگر ندارید، قبل از ادامه خرید زمین یکی برای خود بسازید.)

شما می توانید قیمت ارز های دیجیتال را در سایت زوم ارز مشاهده نمایید.

 

 

دلیل اینکه زمین شیبا با توکن های اتریوم خرید و فروش می شود چیست؟

دلیل استفاده از ارز دیجیتال اتریوم برای پروژه Shiba Metaverse جلوگیری از نوسانات قیمت SHIB است. بنیاد شیبا تصمیم گرفت روی یک ارز دیجیتال ناکارآمد سرمایه گذاری کند. زیرا با افزایش تقاضا برای خرید زمین شیبا شاهد افزایش تقاضا برای خرید ارز رمزنگاری شده SHIB و در نتیجه افزایش قیمت احساسی این توکن خواهیم بود. همچنین استفاده از ارز رمزنگاری شده SHIB ریسک بزرگی را به همراه داشت و در صورت شکست پروژه، احتمال افت قیمت شیبا اینو نیز افزایش می یابد. در ادامه در سایت تیم ارز اطلاعات بیشتری به شما می دهیم.

                                                                                                            اکوسیستم شیبا اینو

 

توکن اکوسیستم شیبا

شیبا سه توکن برای تسهیل معاملات خرید زمین Metaverse ایجاد کرده است. ارز دیجیتال SHIB به عنوان رمز اصلی و اصلی شبکه در نظر گرفته می شود و ارز دیجیتال LEASH نیز به عنوان پاداش به تایید کنندگان تراکنش ها تعلق می گیرد. مجموع عرضه این ارز دیجیتال حدود 107 هزار واحد خواهد بود. ارز رمزنگاری شده BONE نیز برای رای دادن به اکوسیستم استفاده خواهد شد. مجموع عرضه توکن BONE 250 میلیون واحد تعیین شده است

منطقه شیبوشی شیبا متاورس

افرادی که قطعه های متاورس شیبا اینو را خریداری می کنند، امکان دریافت قطعه منطقه شیبوشی را نیز دارند. 2000 آدرس کیف پول به صورت تصادفی انتخاب خواهند شد و هر کدام یک زمین در متاورس دریافت خواهند کرد.

 

شیوه‌ها و روش‌های درآمدزایی زمین های متاورس شیبا

خریداران زمین متاورسی شیبا اینو می توانند از راه های مختلف درآمد کسب کنند یا ارزش ایجاد کنند. در هفته های گذشته شاهد افزایش قیمت این زمین ها بودیم. همچنین می توانید با خرید تجهیزات و جمع آوری امتیاز، ارزش زمین را افزایش دهید. جزئیات این روش ها به زودی توسط بنیاد شیبا اینو اعلام خواهد شد. یکی از کاربردهای مهم زمین شیبا اینو، مشارکت در سوزاندن توکن است.سرمایه گذاران می توانند با انجام فرآیند سوزاندن توکن، نام زمین خود را تغییر دهند. این فرآیند پس از پایان مرحله سوم فروش آغاز خواهد شد. علاوه بر این، ارزهای دیجیتال Lish و Bon باید در آینده نقش بیشتری در پروژه  Shiba Metaverse داشته باشند.

 

محبوبیت ارز دیجیتال شیبا

یکی از دلایل محبوبیت شیبا اینو، قرار گرفتن در معرض و نفوذ آن در رسانه های اجتماعی است. به خصوص پس از سخنرانی ایلان ماسک در مورد میم کوین ها، از جمله دوج کوین، قیمت ارز دیجیتال شیبا اینو بیش از 60،000،000 درصد افزایش یافت. این ارز دیجیتال در سپتامبر 2021 بر روی پلتفرم منتشر شد که یکی دیگر از دلایل محبوبیت این ارز دیجیتال است. . قیمت شیبا اینو پس از فهرست شدن در بورس کوین بیس در 27 سپتامبر 2021، طی دو روز بیش از 40 درصد افزایش یافت. شیبا اینو به رکورد 0.000088 دلار رسید.

 

نحوه فروش قطعه زمین در دنیای مجازی شیبا اینو

سیستم نوبت دهی، انحصار را با ملزم کردن اشخاص ذینفع به داشتن توکن های LEASH امکان پذیر می کند. همچنین این دسترسی انحصاری و اولویت دار را به دور اول فروش پلات در دنیای مجازی آینده فراهم می کند. علاوه بر سیستم آماده به کار، تیم در حال کار بر روی یک سیستم ضد دامپینگ برای محافظت از مالکان LEASH هستند. اگر دارندگان LEASH فرصت گسترش داشته باشند، زمینه های باقی مانده باز می‌شوند. این امکانات در اختیار عموم قرار خواهد گرفت. کاربران با ساخت شیبا از مزایای بسیاری برخوردار هستند. در ادامه در مورد شیبا اینو در سایت زوم ارز بیشتر بخوانید.

                                                                                                               شرکت در مسابقات متاورس

 

شیبا اینو در مسابقات متاورس شرکت می کند!

متاورس در فضای کریپتو توانسته است قلب و ذهن همه را تسخیر کند و طرفداران بی شماری را به خود جذب کند. تغییر نام فیسبوک به متا موجی از علاقه و توجه را در این فضا به راه انداخته است پس از آن، بسیاری از تازه واردان به دنیای مجازی مانند Sandbox، Dicentraland و Somnium Space وارد شدند. علاوه بر این، پروژه های دیگری مانند NFT Worlds و World Wide Web 3 راه اندازی شدند و اطلاعیه های زیادی در بین علاقه مندان به ارزهای دیجیتال منتشر شد و با استقبال خوبی مواجه شد.

 

سخن پایانی

بنیاد شیبا تصمیم گرفت در سال 2021 پروژه های خود را گسترش دهد زیرا سرمایه گذاران برای خرید توکن SHIB عجله داشتند. Shiba Metaverse Earth توسعه ای از بنیاد شیبا است. این فیلدها در عناوین مختلف مانند الماس، پلاتین، طلا و نقره با قیمت های مختلف موجود می باشند. همچنین در صورت خرید زمین در شیبا، امکان دریافت زمین در منطقه شیبوشی را خواهید داشت.

شیبا اینو قصد دارد تمام هیجان را با محیط مجازی آینده خود به ارمغان بیاورد. علاوه بر این، Shiba Inu و Shibaswap در حال حاضر مخاطبان زیادی برای پاسخگویی دارند. با این حساب، دنیای مجازی شیبا اینو می تواند در آینده به مکانی جذاب و محبوب در متاورس تبدیل شود.

 

منبع: https://www.zoomarz.com/

 

به شما پیشنهاد می کنم مقالات زیر را در سایت زوم ارز مطالعه نمایید:

بیشتر بخوانید:

 • متاورس چیست؟
 • آموزش خرید زمین در متاورس
 • چگونه وارد متاورس شویم؟ | آموزش ورود به متاورس
 • بهترین ارزهای متاورسی برای سرمایه گذاری
 • بهترین بازی های متاورسی برای کسب درآمد کدامند؟
 • کسب درآمد از متاورس بدون سرمایه
 • نحوه ثبت نام و ساخت آواتار در متاورس
 • عینک متاورس چیست؟ و انواع عینک متاورس
 • چگونه برای زندگی در متاورس آماده شویم؟
 • بهترین مشاوره خرید زمین در متاورس
 • آموزش ساخت زمین در متاورس
 • قیمت زمین در متاورس
 • ثبت نام در متاورس چگونه است؟
 • مزایده زمین در متاورس و طریقه شرکت در پلتفرم ها
 • آموزش سرمایه گذاری در متاورس برای سود بیشتر
1401/07/18
20:12:42
5.0 / 5
485
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲