ترکیب SEO و SEM برای بازده بازاریابی موثرتر


در این مطلب از لینک بگیر پنج راه برای استفاده موثر از جستجوی پولی و ارگانیک جهت افزایش عملکرد و رشد کسب و کارتان در سال جاری را بیاموزید.

به عنوان یک بازاریاب که با عدم اطمینان اقتصادی و کاهش بودجه ناشی از آن مواجه است، ارزیابی استراتژی دیجیتال شرکت شما بیش از هر زمان دیگری مهم است. بنابراین، اگر منابع و بودجه کمتری برای کار دارید، چگونه می‌توانید نتایج را به حداکثر برسانید؟ چگونه باید بودجه بازاریابی خود را برای ایجاد بالاترین بازگشت سرمایه (ROI) ممکن تخصیص دهید؟

رایان مالونی، مدیر موفقیت سئو در Conductor، و آلیس تونکس، مدیر موفقیت مشتری جستجوی پولی در Adthena از پنج راه استفاده کردند که می توانید به طور موثر از جستجوی پولی و ارگانیک برای افزایش عملکرد و رشد کسب و کار خود در سال جاری استفاده کنید.

 

وضعیت جستجو

همانطور که شرکت‌ها به دلیل کاهش هزینه‌های مصرف‌کننده شروع به بستن کیف پول خود می‌کنند، می‌آموزیم که استفاده از استراتژی‌های ارگانیک برای جذب هرچه بیشتر ترافیک مهم‌تر می‌شود. اما قبل از اینکه بخواهیم عمیق‌تر در مورد نحوه کارکردن پولی و ارگانیک با هم کار کنیم، ابتدا جستجوی ارگانیک را از جستجوی پولی متمایز می‌کنیم.

جستجوی ارگانیک (بهینه سازی موتور جستجو یا سئو) هر نتیجه پرس و جوی جستجو در صفحه نتایج موتور جستجو (SERP) می باشد که به جای پرداخت هزینه، به دست آمده است. از سوی دیگر، نتایج جستجوی پولی (بازاریابی موتور جستجو یا SEM) تبلیغات پولی هستند که در SERP ظاهر می شوند.

در اینجا فرمول برنده برای متحول کردن کسب و کار و افزایش درآمد شما آمده است: SEO را با SEM ترکیب کنید تا ROI (بازگشت سرمایه) بازاریابی بی نظیری داشته باشید.

 

در اینجا پنج راه برای اطمینان از افزایش موفقیت آنلاین شما وجود دارد:

 

1. با استفاده از بینش عملکرد جستجوی ارگانیک، هزینه جستجوی پرداخت شده را اختصاص دهید.

با استفاده از تحقیق در مورد کلمات کلیدی شروع کنید تا متوجه شوید در کجا عملکرد ضعیفی دارید. این به شما کمک می کند مخاطب هدف خود را درک کنید و هزینه های تبلیغات غیر ضروری را کاهش دهید.

 

2. استراتژی محتوای خود را با عملکرد کلید واژه SEM اطلاع دهید.

با ارزش ترین شرایط پرداختی خود را شناسایی کنید سپس با نویسندگان محتوای خود کار کنید تا عبارات با ارزش بالا را در قطعات محتوای ارگانیک بگنجانید.

 

3. انجام تحقیقات رقابتی با استفاده از بینش های پولی و ارگانیک.

رقبای خود را بشناسید و آنها را بر اساس آن دسته بندی کنید. سپس، آنها را با تحقیقات پولی و ارگانیک خود تجزیه و تحلیل کنید تا تصویر واضح تری از چشم انداز به دست آورید. برای افزایش اعتبار ارگانیک سایت خود در گوگل می توانید خرید بک لینک یا خرید رپورتاژآگهی را در دستور کار قرار دهید.

 

4. بهترین روش های سئو را در هنگام ایجاد کمپین های پولی بکار ببرید.

هنگام ایجاد کمپین های پولی، از خود خواری کلمات کلیدی هدفمند ارگانیک خود اجتناب کنید تا سلامت فنی وب سایت خود را هماهنگ کنید.

 

5. ارتباطات و همکاری بین تیمی را فعال کنید.

پس از دریافت داستان کامل، عملکرد را نظارت کرده و با تیم SEO و SEM به اشتراک بگذارید. سپس، با هم کار کنید تا SERP های مورد نظر خود را داشته باشید.

 

در این آموزش سئوی لینک بگیر خواندید:
1401/12/10
22:32:39
5.0 / 5
363
این مطلب را می پسندید؟
(2)
(0)
X
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
از دست ندهید!