به دنبال ابراز نگرانی در كنگره؛

آمریکا بدنبال قانون گذاری در مورد چت جی پی تی


لینک بگیر دات کام: دولت بایدن روز سه شنبه از بررسی نظرات عموم مردم برای وضع قوانینی در مورد سیستم های هوش مصنوعی آگاهی داد.

به گزارش لینک بگیر دات کام به نقل از رویترز، علت این تحول آنست که ابهامات و سوالاتی در مورد تأثیر هوش مصنوعی بر امنیت ملی و نظام آموزش وجود دارد.
چت جی پی تی، یک برنامه هوش مصنوعی است که اخیراً به سبب توانایی نوشتن پاسخ های سریع به طیف گسترده ای از سوالات توجه عموم را به خود جلب کرده است.
این امر نگرانی هایی را در کنگره ایجاد کرده، برای اینکه چت جی پی تی با ۱۰۰ میلیون کاربر فعال ماهانه به سریع ترین برنامه کاربری در تاریخ از نظر سرعت رشد تبدیل گشته است.
اداره ملی مخابرات و اطلاعات، یک آژانس وزارت تجاری که به کاخ سفید در مورد سیاست های مخابراتی و اطلاعاتی مشاوره می دهد، با هدف بررسی "مکانیسم پاسخگویی" هوش مصنوعی، خواهان دریافت اطلاعات در این مورد است.
این آژانس می خواهد بداند آیا اقداماتی وجود دارد که می توان برای اطمینان از این که سیستم های هوش مصنوعی قانونی، مؤثر، اخلاقی، ایمن و قابل اعتماد هستند، انجام داد یا خیر.
سیستم های هوش مصنوعی مسئول می توانند مزایای زیادی به همراه داشته باشند، اما تنها در صورتیکه به پیامدها و لطمه های احتمالی آنها دقت نماییم. به جهت اینکه این سیستم ها به قابلیت های کامل خود دست یابند، شرکتها و مصرف کنندگان باید بتوانند به آنها اعتماد کنند.

1402/01/25
14:32:44
5.0 / 5
402
تگهای مطلب: آموزش , امنیت , برنامه , سئو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
از دست ندهید!