وزیر ارتباطات اعلام كرد

یک میلیون نفر از اینترنت کودکان استفاده کرده اند


به گزارش لینک بگیر دات کام، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اظهار داشت: خواهشم از مدیران مدارس اینست که سرویس اینترنت کودکان را برای پدر و مادرها آموزش و توضیح دهند چونکه والدینی که بچه کوچک دارند حتما در زمینه استفاده کودکانشان از فضای مجازی دغدغه دارند.
به گزارش لینک بگیر دات کام به نقل از ایسنا، عیسی زارع پور در حاشیه آیین امضای تفاهمنامه و آغاز عملیات اجرایی اتصال پر سرعت مدارس کشور، در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوال ایسنا، در رابطه با میزان استقبال از اینترنت کودکان اظهار نمود: آخرین آماری که ما در این حوزه داریم اینست که یک میلیون نفر از این خدمت بهره برده اند اما ما یک جامعه بیشتر از ۱۶ میلیون دانش آموز داریم که آرزو داریم همه از این امکان استفاده نمایند.
وی ادامه داد: هرچقدر استفاده بیشتر باشد، اشکالات کار مشخص تر و روز به روز بهتر خواهد بود، خواهشم از همه مدیران مدارس اینست که در انجمن اولیاء و مربیان این سرویس را برای پدر و مادرها آموزش و توضیح دهند. حتما والدینی که بچه کوچک دارند دغدغه مند هستند که در استفاده از فضای مجازی صدمه نبینند.
زارع پور اظهار داشت: این امکانی که وزارت ارتباطات فراهم نموده، همانگونه که اعلام کردم امکان دارد اشکالاتی داشته باشد، ازاین رو هر چه قدر بیشتر استفاده گردد و بازخوردهای بیشتری دریافت نماییم این کار را تکمیل تر خواهیم کرد.
ادامه دارد
منبع:

1402/02/23
12:50:58
5.0 / 5
394
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
از دست ندهید!