تاکتیک های افزایش ترافیک ارگانیک


در این مطلب از لینک بگیر چهار ایده را که به شما در شروع کار برای افزایش دید جستجوی سایت شما کمک می کند، بررسی خواهیم کرد.
همانطور که اکثر کارشناسان سئو تایید می کنند، بهینه سازی برای جستجو نیازمند زمان و تلاش می باشد. ممکن است چندین ماه یا حتی سالها طول بکشد تا از رقبای شناخته شده ای که برای مدت طولانی سایت خود را بهینه کرده اند برتری پیدا کنید. با این حال، بسیاری از وب سایت ها می توانند از روش های مختلفی برای افزایش دید جستجوی خود استفاده کنند.
 
شما می توانید با کمک متخصصان سئو یا ابزارهای ساده، پتانسیل های استفاده نشده را کشف کنید. در اینجا چهار ایده وجود دارد که به شما در شروع کار کمک می کند.
 

1. تگ های عنوان خود را بهبود دهید

توجه داشته باشید که سه مورد استفاده اصلی برای تگ های عنوان وجود دارد. بسته به اینکه روی چه چیزی تمرکز می کنید، سئوی شما ممکن است کم و بیش آسیب ببیند.
 
تگ های عنوان فراتر از جلوگیری از تکرار مهم هستند و از تگ H1 نیز برای عناوین استفاده می شود. این در بسیاری از موارد خوب عمل می کند، به خصوص اگر H1 را به خوبی بهینه کرده باشید، زیرا سیگنال رتبه بندی قابل توجهی برای گوگل است.
 
با این حال، عناوین بیشتر برای خوانندگانی هستند که قبلاً در صفحه واقعی هستند یا برای کسانی که در رسانه های اجتماعی مطالعه می کنند. اتفاقی که پس از آن رخ می دهد این است که ممکن است تیترها خیلی طولانی شوند تا به عنوان برچسب عنوان استفاده شوند.
 
برخی از سرفصل‌ها نیز به سادگی مهم‌ترین کلمات کلیدی را نادیده می‌گیرند و حتی یک کلمه کلیدی در خود ندارد. پس باید تگ عنوان خود را به صورت دستی ویرایش کنید و مقداری اضافه کنید.
 
 

2. رتبه بندی خود را در کنسول جستجوی گوگل بررسی کنید

یکی از اولین کارهایی که باید در مورد سئو انجام دهید، اتصال و بررسی کنسول جستجوی گوگل (GSC) است. حتی به‌عنوان یک حرفه‌ای، داده‌های ارزشمندی را از گوگل کشف خواهید کرد.
 
گوگل بسیاری از کلمات کلیدی دم بلند حتی مبهم را که قبلاً برای آنها رتبه بندی کرده اید به شما نشان می دهد. همچنین، میانگین موقعیت تخمینی شما برای آن کلمات کلیدی را مشاهده خواهید کرد.
 
کلمات کلیدی که بیشترین بازدید را دارند ممکن است شما را شگفت زده کنند. به عنوان مثال، ممکن است برای محتوای خارج از موضوع رتبه خوبی کسب کنید، که منجر به بارهای ترافیک نامربوط می شود. بنابراین به دنبال کلمات کلیدی مرتبط با پتانسیل بالا و تلاش کم باشید.
 
دریافت لینک های خروجی بیشتر از سایته های فعال و معتبر نیز کمک بسیاری به شما می کند. افزودن برخی لینک های داخلی مرتبط از محتوای فعلی به لینکی که تقریباً در رتبه دهی برتر قرار دارد، نیز ممکن است به رتبه سایتتان کمک کند.
 
 

3. انجام ممیزی وب سایت با استفاده از یک ابزار رایگان

ممیزی سئو یکی از اولین چیزهایی است که یک متخصص سئو به شما پیشنهاد می کند.
 
ممکن است سایت شما کاملا بهینه شده باشد، اما زمانی که نسخه دیگری با همان محتوا در جای دیگری آنلاین دارید، ممکن است از مشکلات محتوای تکراری رنج ببرید. یک ممیزی ساده وب سایت ممکن است بسیاری از مسائل را آشکار کند، به خصوص زمانی که یک متخصص سئو کارکشته درگیر است.
 
ممیزی وب سایت به شما نشان می دهد که در سئوی سایتتان از چه چیزی غفلت کرده اید. اغلب به دلیل چنین اشتباهات مضحک و سایر اشتباهات پتانسیل عظیمی وجود دارد. اگر در حال حاضر منابع ندارید، می توانید با ابزارهای ممیزی وب سایت رایگان مانند Woorank، HubSpot Website Grader، Sitechecker و ... شروع کنید.
 
 

4. افراد را جستجو کنید همچنین سؤال بپرسید و پاسخ ها را اضافه کنید

این مورد محبوب ترین ویژگی SERP در گوگل پس از بک لینک های سایت است و معمولاً در بیش از دو سوم نتایج گوگل قابل مشاهده است. PAA ها اغلب بر روی کلمات کلیدی بزرگ یک کلمه ای نمایش داده می شوند. بررسی سوالات PAA برای یافتن فرصت هایی برای سایت و بازار خود آسان است.
 
به سادگی کلمات کلیدی رقابتی مرتبط با تجارت خود را در گوگل جستجو کنید. گوگل به احتمال زیاد برخی از سوالات PAA را در زیر برخی از نتایج نشان خواهد داد.

 

1402/02/24
19:10:50
5.0 / 5
398
این مطلب را می پسندید؟
(2)
(0)
X
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
از دست ندهید!