سایت خود را برای موتورهای جستجو بهینه کنید


در این مطلب از لینک بگیر دات کام نکات مهم برای بهبود نتایج جستجوی سایت خود در گوگل را آموزش خواهید دید. با ما همراه باشید.
گوگل برای رتبه‌بندی بالاتر وب‌سایت یا رتبه‌بندی بالاتر وب‌سایت‌ها در صورت تبلیغ در گوگل، پرداختی را نمی‌پذیرد. اگر کسی خلاف این را به شما بگوید، اشتباه می کند. در اینجا چند ایده ساده وجود دارد که می تواند به گوگل کمک کند تا سایت شما را درک کند و به افراد مناسب کمک کند تا آن را پیدا کنند.
 

توصیفی باشید:

اگرمی خواهید گوگل به سایت شما اعتبار بیشتری دهد و رتبه بالاتری را در گوگل کسب نمایید، از عناوین دقیق و توصیفی برای صفحات خود استفاده کنید. توصیه می کنیم موضوعات، محصولات یا خدمات مختلف را در صفحات مختلف، یک موضوع (یا مجموعه ای نزدیک از موارد مرتبط) در هر صفحه قرار دهید.

کامل باشید:

کار دیگری که باید برای بهبود سئوی سایت خود انجام دهید آن است که همه چیزهایی را که برای ارائه دارید ذکر کنید. توجه داشته باشید که گوگل هوشمند است، اما نمی‌تواند چیزی را که به آن نمی‌گویید حدس بزند.

موضوعی باشید:

براس آن که گوگل اعتبار بیشتری به سایتتان بدهد باید محتوای خود را به‌روزرسانی کنید تا فصل‌ها، روندها یا پیشنهادهای جدید را در نظر بگیرید. به عنوان مثال، اگر یک بستنی فروشی دارید که شکلات داغ نیز می فروشد، حتماً بستنی خود را در تابستان و شکلات داغ (یا قهوه یا ساندویچ) خود را به طور برجسته در زمستان، زمانی که مردم به دنبال آن هستند، نشان دهید. برای بستنی فروشی ها اگر گرایش جدیدی برای بستنی کیوی شروع شد و آن را در فروشگاه خود دارید، آن را به طور برجسته نشان دهید.

سایت خود را به روز نگه دارید:

اگر از سال 1925 سایت خود را به روز نکرده اید، زمان آن رسیده است که رویدادهای قدیمی خود را حذف کنید و سایتتان را به روز نگه دارید.

از متن استفاده کنید:

توجه داشته باشید که تمام محتوای سایت یا عناوین صفحه خود را فقط در تصاویر، ویدیوها یا سایر فرمت های غیر متنی که گوگل کمتر از متن درک می کند، قرار ندهید. اگر از یک گرافیک برای نام سایت خود استفاده می کنید، نام آن را نیز در متن صفحه قرار دهید و جهت اعتباردهی بیشتر گوگل به سایتتان از متن نیز استفاده کنید.

دریافت بک لینک:

سایت خود را در مکان های مفید آنلاین ذکر کنید. ببینید آیا می توانید به سایت های خبری آنلاین محلی خود یا هر منبع مناسب دیگری وارد شوید. برای دریافت بک لینک های معتبر می توانید به سایت لینک بگیر دات کام مراجعه نموده و مطمئن ترین پکیج بک لینک را تهیه نمایید.
 
1402/04/18
23:59:30
5.0 / 5
372
این مطلب را می پسندید؟
(2)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
از دست ندهید!