سئو محلی چیست Local SEO چگونه کار می کند؟


یافتن آنلاین توسط مخاطبان محلی شما شانس بقای کسب و کار شما را بسیار افزایش می دهد. در اینجا، ما توضیح می‌دهیم که سئو محلی چیست.

یک وب سایت به شما امکان می دهد کل جهان آنلاین را هدف قرار دهید. برعکس، سئو محلی بر رتبه بندی بالاتر در منطقه محلی شما متمرکز است. به خصوص در حال حاضر، زمانی که مردم بیشتر سعی می کنند به صورت آنلاین با شما تماس بگیرند تا آفلاین، ارزش سرمایه گذاری روی آن را دارد.

یافتن آنلاین توسط مخاطبان محلی شما شانس بقای کسب و کار شما را بسیار افزایش می دهد. در اینجا، ما توضیح می‌دهیم که سئو محلی چیست.

سئو محلی چیست؟

سئو محلی عمل بهینه سازی وب سایت شما برای یک منطقه محلی خاص است. اگر یک کسب‌وکار محلی مانند یک فروشگاه، رستوران یا آژانس دارید، می‌خواهید صفحات وب شما برای جستجوهای مشخصی که توسط مخاطبان محلی انجام می‌شوند رتبه‌بندی شوند.

بهینه‌سازی وب‌سایت کسب‌وکار محلی شما این است که مطمئن شوید مردم می‌توانند شما را به صورت آنلاین و آفلاین پیدا کنند. حتی در حال حاضر، زمانی که ممکن است در ساختمان خود بازدیدکننده نداشته باشید، همچنان مخاطبانی را هدف قرار می دهید که در همان منطقه جغرافیایی شما قرار دارند.

بنابراین بهتر است ابتدا آنالیز سئو سایت را انجام دهید و سپس حضور آنلاین خود را برای آن منطقه بهینه کنید.

شما می توانید این کار را تا حدی در وب سایت خود انجام دهید، اما کارهای بیشتری وجود دارد که می توانید انجام دهید!

سئو محلی چگونه کار می کند؟

اگر برای جستجوهای محلی بهینه‌سازی می‌کنید، بر این تمرکز می‌کنید که از طریق انواع سیگنال‌ها به Google اطلاع دهید که کسب‌وکار شما در یک منطقه خاص قرار دارد و می‌خواهد توسط مشتریان آن منطقه پیدا شود.

قطعا تبلیغات در گوگل روش سریعتری است اما فراموش نکنید سئو محلی می‌تواند چندین برابر آن چیزی که فکر می‌کنید برای شما بازدیدکننده بیاورد.

قانون اساسی این روزها این است که در صورت داشتن آدرس مناسب در یک منطقه/شهر، بهینه‌سازی بسیار آسان‌تر است. این به شما امکان می دهد صفحات فرود محلی ایجاد کنید و به افراد کمک کنید مغازه شما را با مکان یاب فروشگاه در وب سایت شما پیدا کنند.

یکی از مهم‌ترین چیزها در وب‌سایت شما، نشانه‌گذاری درست LocalBusiness Schema است که به شما کمک می‌کند تا به Google بفهمانید که یک کسب‌وکار محلی دارید و در چه حوزه‌ای به آن خدمات می‌دهید.

این ممکن است بسیار فنی به نظر برسد، اما خوشبختانه، افزونه SEO محلی ما می تواند به طور کامل از این موضوع مراقبت کند. شما فقط باید جزئیاتی را برای کسب و کار خود اضافه کنید و افزونه ما آن را در نشانه گذاری Schema مناسب خروجی می دهد. جدا از بهینه سازی فنی وب سایت خود برای جستجوهای محلی، نوشتن به طور خاص برای مخاطبان محلی در وب سایت شما نیز ایده خوبی است.

اما رتبه بندی برای جستجوهای محلی به چیزی بیش از بهینه سازی وب سایت شما نیاز دارد. یکی از اولین کارهایی که باید انجام دهید این است که تمام جزئیات مرتبط را به حساب Google My Business خود ایجاد کرده و اضافه کنید.

علاوه بر آن، تلاش برای به دست آوردن پیوندهای مرتبط با صنعت و محلی می تواند کمک کند. مانند استراتژی رسانه های اجتماعی محلی، نقل قول ها و حتی تبلیغات دهان به دهان و چاپی به سئو محلی کمک می کنند.

تفاوت سئو با سئو محلی

شما می توانید سئوی محلی را به عنوان زیرشاخه سئو ببینید. در حالی که خدمات سئو بر کسب رتبه های بالاتر برای صفحات وب سایت شما برای جستجوهای بدون مولفه محلی تمرکز دارد، هدف SEO محلی برای رتبه های بالاتر در مناطق خاص، مانند شهرها یا مناطق است.

یک مخاطب محلی اغلب این جستجوها را انجام می دهد. فقط با پرس و جو، گوگل می تواند تا حدودی بفهمد که آیا جستجوگر به دنبال یک "راه حل" محلی برای مشکل خود است یا خیر. این جستارهای جستجو مخصوصاً برای مشاغل کوچک جالب هستند، زیرا بیشتر خدمات یا محصولاتی را برای مخاطبان محلی ارائه می دهند.

اگر می خواهید برای این جستجوهای محلی رتبه بندی کنید، یک استراتژی سئو محلی، که بیشتر بر عوامل رتبه بندی محلی متمرکز است، ارزش سرمایه گذاری را دارد.

منبع: https://yoast.com/what-is-local-seo/

 

1402/05/09
22:29:07
5.0 / 5
437
تگهای مطلب: سئو
این مطلب را می پسندید؟
(2)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵