تذکر 26 نماینده مجلس به وزیر ارتباطات در رابطه با کندی سرعت اینترنت


به گزارش لینک بگیر دات کام، ۲۶ نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در تذکری به وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات خواهان حل مشکل سرعت پایین اینترنت شدند.

به گزارش لینک بگیر دات کام به نقل از ایسنا، در جلسه نوبت عصر روز یکشنبه ۲۸ آبان ۱۴۰۲ صحن مجلس شورای اسلامی تذکرات کتبی نمایندگان به مسؤلان اجرایی کشور از جانب احمد نادری عضو هیئت رئیسه مجلس به شرح زیر قرائت شد:

- تذکر شهباز حسن پور بیگلری نماینده سیرجان و بردسیر به وزیر صمت؛ لزوم تسریع در تعیین تکلیف آئین نامه واردات خودرو.

- تذکر کمال حسین پور نماینده سردشت و پیرانشهر به وزیر نفت؛ لزوم تسریع در اتمام طرح های گازرسانی به روستاهای پیرانشهر، سردشت و میرآباد.

- تذکر جعفر قادری نماینده شیراز و زرقان به همراه ۲۸ نماینده به وزیر ارتباطات؛ لزوم کمک به حل مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری سکوهای اجتماعی داخلی.

- تذکر علی حدادی نماینده ساوجبلاغ به همراه ۲۵ نماینده به وزیر ارتباطات؛ ضرورت حل مشکل سرعت پایین اینترنت.

- تذکر محمدحسن آصفری به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی درمورد ضرورت تسریع در بیمه کردن کارگران ساختمانی

- تذکر مهرداد گودرزوند چگینی به وزیر نیرو درمورد ضرورت رسیدگی جدی به فاضلاب شهرستان های لوشان، منجیل، رودبار در استان گیلان

- تذکر محمدعلی محسنی بندپی به وزیر نیرو درمورد تسریع در تکمیل مجتمع آبرسانی چالوس، مرزن آباد، هچیرود و ۱۲۹ روستا، تذکر وی به وزیر نیرو درمورد ضرورت اقدام برای جلوگیری از بحران مخزن آب ۱۰ هزار مترمکعبی مرزن آباد

- تذکر رسول فرخی میکال به وزیر بهداشت درمورد ضرورت رسیدگی به بیمارستان های دولتی در استان گیلان

- تذکر حسینعلی حاجی دلیگانی به وزیر راه و شهرسازی درمورد ضرورت تسریع در انجام عملیات تعریض و دو بانده کردن زیرگذار پل طالقانی شاهین شهر به سمت شهرک صنعتی محمودآباد، تذکر وی به همراه ۳۲ نفر از نمایندگان به رئیس جمهور و وزیر امور اقتصادی و دارایی درمورد صدور دستورات لازم به سیستم بانکی کشور در جهت پرداخت تسهیلات برای توسعه مسکن ملی در جهت ماده ۴ قانون جهش تولید مسکن

- تذکر کمال حسین پور به رئیس جمهور و وزیر آموزش و پرورش درمورد لزوم برقراری خدمات رفاهی برای فرهنگیان همانند کارکنان سایر وزارت خانه ها، تذکر وی به رئیس جمهور درمورد لزوم افزایش و ترمیم حقوق کارگران متناسب با نرخ تورم

- تذکر احمد دنیامالی نماینده بندرانزلی به همراه ۱۱ نماینده به وزیر جهاد کشاورزی؛ لزوم رسیدگی به افت رتبه شهرستان بندر انزلی در تولید محصولات آبزی پروری در سالهای اخیر و ضرورت بهبود زیرساخت های در ارتباط با آبزی پروری در این شهرستان، همینطور به همراه ۲۱ نماینده به وزیر جهاد کشاورزی؛ ضرورت اجرای تبصره ۳ ماده ۲۹ و ۳۰ برنامه ششم در مورد محققین غیرهیات علمی سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی برای برقراری عدالت در نظام پرداخت.

- تذکر مهرداد گودرزوند چگینی نماینده رودبار به وزیر میراث فرهنگی و گردشگری؛ ضرورت توجه به مناطق گردشگری شهرستان رودبار.

- تذکر محمدحسن آصفری نماینده اراک، کمیجان و خنداب به وزیر اقتصاد؛ ضرورت افزایش نظارت بر بانکها در زمینه پیشگیری از بنگاه داری و فریز کردن املاک بدون استفاده.

- تذکر پرویز اوسطی نماینده قروه و دهگلان به همراه ۱۱ نماینده به وزیر جهاد کشاورزی؛ ضرورت جبران خسارات وارده به مزارع و باغات شهر مالوچه و روستاهای بخش دلبران شهرستان قروه ناشی از بارش تگرگ در بهار سالجاری.

- تذکر احسان ارکانی نماینده نیشابور به همراه ۱۹ نماینده به وزیر آموزش و پرورش؛ ضرورت تعیین تکلیف ۶۴۰۰ معلم نخبه حوزوی قرارداد کار معین.

- تذکر محمد وحیدی نماینده بجنورد به وزیر آموزش و پرورش؛ ضرورت بازبینی در اصلاح شرایط آزمون استخدامی آموزگاری.

- تذکر علی حدادی نماینده ساوجبلاغ به همراه ۳۵ نماینده به وزیر نفت؛ ضرورت برنامه ریزی در مورد گاز مصرفی در آستانه فصل سرما. همینطور به همراه ۳۱ نماینده به وزیر بهداشت؛ ضرورت افزایش پوشش بیمه های پایه و تکمیلی برای درمان ناباروری و افزایش مراکز درمان دولتی. همینطور به همراه ۴۰ نماینده به وزیر راه و شهرسازی؛ ضرورت مدیریت بازار اجاره مسکن و کنترل اجاره بها.

- تذکر روح الله حضرت پور نماینده ارومیه به وزیر آموزش و پرورش؛ لزوم رفع کمبود معلم و کادر آموزشی در استان آذربایجان غربی. همینطور به وزیر آموزش و پرورش؛ لزوم حل مشکل بیمه تکمیلی معلمان، همینطور به وزیر بهداشت؛ ضرورت رسیدگی به کمبود دارو و افزایش قیمت آن در استان آذربایجان غربی.

پایان پیاممنبع:

1402/08/29
13:03:26
5.0 / 5
303
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
از دست ندهید!