بهره مندی روستای امامزاده عبدالله هندیجان از اینترنت پرسرعت همراه


به گزارش لینک بگیر دات کام، خوزستان مدیر مخابرات منطقه خوزستان اظهار داشت: با توسعه و ارتقای ارتباطات سیار، روستای امامزاده عبدالله شهرستان هندیجان زیر پوشش اینترنت پرسرعت همراه اول قرار گرفت.

رحیم فلاح زاده در گفت و گو با ایسنا، اظهار داشت: در ادامه توسعه شبکه ارتباطی همراه اول و اجرای پروژه توسعه و ارتقای تکنولوژی ارتباطات سیار در روستاها بمنظور کاهش شکاف دیجیتالی و استفاده روستاییان از خدمات نوین ارتباطی، با تلاش حوزه سیار مخابرات خوزستان، بعد از فراهم کردن بستر زیرساخت های ارتباطی، تکنولوژی نسل سه بر روی دکل مخابراتی همراه اول روستای امام زاده عبدالله شهرستان هندیجان نصب و افتتاح شد.

وی اضافه کرد: با نصب و راه اندازی تکنولوژی نسل سه بر روی دکل تلفن همراه اول، روستای امامزاده عبدالله، مناطق نزدیک و جاده مواصلاتی زیر پوشش اینترنت پرسرعت همراه اول قرار گرفت و ساکنین این روستا از این پس ضمن بهره مندی از خدمات دولت الکترونیک، اطلاعات صوت و تصویر را با سرعت بالا تبادل می کنند.

فلاح زاده عنوان کرد: کاهش شکاف دیجیتالی، اجرای عدالت ارتباطی و دسترسی به خدمات مبتنی بر شبکه اطلاعات ملی، از اهم اهداف اجرای پروژه ارتقای ارتباطات سیار در مناطق روستایی است که طبق برنامه ای مدون و تعریف شده همچنان در حال انجام می باشد.
1402/11/22
15:27:49
5.0 / 5
366
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
از دست ندهید!