تكذیب نوشتن دستور ویژه ضد شبكه های اجتماعی توسط مشاوران ترامپ


لینك بگیر دات كام: سه دستیار و مشاور ترامپ به واشنگتن پست گفتند در جریان دستور ویژه برای بازرسی از شبكه های اجتماعی مانند فیسبوك، توئیتر و... نیستند.به گزارش لینك بگیر دات كام به نقل از خبر آنلاین، واشنگتن پست كه پیگیر مسئله بوده، نوشت: مقامات كاخ سفید نوشتن چنین نامه ای را از جانب مشاوران ترامپ به كلی رد كرده اند.
بنابراین كاخ سفید داستان دستورالعمل ویژه اجرایی ترامپ درباره شبكه های اجتماعی را رد كرده است. در این دستور ویژه دادستان فدرال می تواند در كنار بازرسی درباره نقض قوانین ضد تراست، این مورد را بررسی كند كه آیا گوگل، فیسبوك، توئیتر و... در بازی های سیاسی چقدر حضور و نفوذ دارند.
كمپانی های آی تی ترس این دارند كه ترامپ دنبال رگلاتوری جدید در این صنعت است چراكه اخیراً به گوگل، توئیتر و... به علت فیلتر سخنان كاربران محافظه كار حمله كرده است.
3 دستیار ارشد ترامپ پافشاری می كنند كه آن ها در تهیه چنین پیش نویسی نقش نداشته اند ولی یكی از آن ها تائید كرده است كه چنین دستورالعملی در كاخ سفید دست به دست شده و او چنین چیزی را دیده است اما فرایند رسمی كه معمولاً توسط منشی های كاخ سفید كنترل می شود، روی این دستورالعمل دیده نشده است.
منهای این تكذیبیه، جمهوری خواهان كنگره چند وقتی است كه به صورت جداگانه جلسات پرسش و پاسخ با مدیران شبكه های اجتماعی را برگزار كرده و اخیراً هم «جك دورسی» در جلسه استماع شركت كرده و به سؤالات سناتورها پاسخ داد.


5656


1397/07/02
16:06:05
5.0 / 5
2473
تگهای مطلب: آنلاین , شركت , صنعت , فیسبوك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
از دست ندهید!