دو اژدهای چینی بازار موبایل را می بلعند


لینك بگیر دات كام: تحلیلگران فعال در حوزه بازار موبایل اخیرا برآورد كرده اند كه هواوی و شیائومی به عنوان دو شركت چینی بزرگ، بازار گوشیهای هوشمند در سال آینده را تحت سلطه خود درخواهند آورد.


به گزارش لینك بگیر دات كام به نقل از ایسنا، تازه ترین گزارش های انتشار یافته از جانب موسسات تحقیقاتی و آماری نشان داده است كه هواوی و شیائومی توانسته اند در سالهای اخیر بویژه در طول سال جاری میلادی عملكرد موفقیت آمیز و فروش چشمگیری را به خود اختصاص دهند كه این امر باعث می گردد خیلی از رقبای قدرتمند خود ظیر سامسونگ و اپل را هم كنار زده و باعرضه و عرضه محصولاتی با كیفیت بالا، طراحی جدید و قیمت مناسب تر سهم بیشتر و بزرگتری از بازارهای جهانی موبای را به دست آورند.

بر اساس گفته های مقامات زنجیره تامین هواوی، این شركت پیشتر پیش بینی كرده بود كه قادر خواهد بود تولید و عرضه محصولات خویش را تا ۲۵ درصد در سال آینده میلادی افزایش دهد و هدف فروش خویش را هم در سال ۲۰۱۹ به بیشتر از ۲۰۰ میلیون دستگاه گوشی هوشمند برساند.

آمارهای فروش هواوی و شیائومی هم می تواند صحت این ادعا را تایید كند، چراكه شیائومی بعنوان یك برند نوظهور در حوزه تولید گوشیهای هوشمند موفق شده است از خیلی از برندهای قبلی و معروف جهان هم سبقت بگیرد و عملكرد و شهرت خوب و قابل قبولی را برای خود دست و پا كند.

بر اساس گزارش وب سایت gsmarena، شیائومی هم اعلام نموده كه تصمیم دارد با یك افزایش ۲۰ درصدی در تولید محصولاتش در سال آینده نسبت به سال جاری میلادی، بالغ بر ۱۶۰ میلیون دستگاه گوشی هوشمند را در بازارهای جهانی عرضه نموده و به فروش برساند.

بنابراین همانطور كه خیلی از تحلیلگران برآورد كرده اند، می توان انتظار داشت كه شیائومی و هواوی به عنوان دو اژدهای چینی بازار گوشیهای هوشمند در سال آینده را خواهند بلعید و سلطه غول های تكنولوژی چینی بر بازار موبایل بدون شك كار را برای سایر برندهای مطرح نظیر سامسونگ و اپل سخت و دشوار تر از پیش خواهد نمود. ازاین رو انتظار می رود رقابت به مراتب بیشتر و تنگاتنگ تری در حوزه بازار محصولات فناوری و گوشیهای هوشمند میان شركت های تولیدكننده در سال ۲۰۱۹ میلادی درگیرد.
1397/09/17
14:45:57
5.0 / 5
2192
تگهای مطلب: اپل , تكنولوژی , دستگاه , سامسونگ
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳