گزینه لغو ارسال به فیسبوك مسنجر اضافه می شود


لینك بگیر دات كام: اپلیكیشن پیام رسان فیسبوك مسنجر اعلام نموده است كه گزینه لغو ارسال پیام های فرستاده شده (Unsend) را به پلتفرم خود افزوده است.

به گزارش لینك بگیر دات كام به نقل از ایسنا، با عنایت به آنكه خیلی از اپلیكیشن های پیام رسان این روزها با یكدیگر در رقابت تنگاتنگی به سر می برند و هر از گاهی قابلیت های جدیدی را به پلت فرم های مورد استفاده خود می افزایند، حالا فیسبوك اخیرا اعلام نموده است كه خصوصیت حذف و لغو ارسال پیام های فرستاده شده را به پیام رسان فیسبوك مسنجر خود افزوده است تا بدین وسیله به كاربرانش اجازه دهد بدون نگرانی از اینكه در ارسال یك پیام اشتباهی مرتكب شده اند و یا برای فرد و گروهی اشتباهی آنرا ارسال كرده اند، بتوانند هر زمانی بعد از فرستاده شدن آنرا پاك كنند تا دیگر مخاطبان آنرا نتوانند مشاهده كنند.
چندی قبل بود كه گزارش های انتشار یافته در فضای مجازی حاكی از آن بود كه فیسبوك مسنجر می خواهد چنین قابلیتی را به پلت فرم پیام رسان خود بیافزاید تا كاربرانش بتوانند پیام های ارسال شده خویش را حتی پس از ارسال به مخاطبان حذف نمایند.
طبق گزارش وب سایت phonearena، به نظر می آید كه این توانایی در صورتیكه كاربران پیام های ارسالی خویش را پاك كنند، تنها ۱۰ دقیقه به كاربران مهلت و فرصت می دهد تا بتوانند پیام های موردنظر خویش را حذف نمایند.
این بدان معناست كه كاربران در هر دو سیستم عامل اندروید و آی اواس قادر خواهند بود پیام های ارسال شده خویش را حتی پس از آنكه برای مخاطبان فرستادند، حذف نمایند.1397/11/19
14:38:57
5.0 / 5
2087
تگهای مطلب: اپل , اپلیكیشن , اندروید , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
از دست ندهید!