آمازون فراتر از پیش بینی ها ظاهر شد!


لینك بگیر دات كام: شركت آمازون با انتشار گزارش مالی سه ماهه نخست سال جاری میلادی نشان داد كه از پیش بینی خیلی از تحلیلگران وال استریت باز عملكرد بهتری داشته است.

به گزارش لینك بگیر دات كام به نقل از ایسنا، با عنایت به آنكه با اختتام فصل نخست سال ۲۰۱۹ میلادی خیلی از شركت های مختلف شامل غول های تكنولوژی مبادرت به انتشار گزارش مالی خود در این بازه زمانی می كنند، آمازون بعنوان بزرگترین شركت خرده فروشی آنلاین در جهان و همین طور یكی از موفق ترین شركت های فناوری آمریكایی بعد از آنكه گزارش مالی سه ماهه اول سال ۲۰۱۹ میلادی را منتشر كرد، نشان داد كه برآوردهای انجام شده از طرف خیلی از كارشناسان و تحلیلگران وال استریت بسیار پایین تر از عملكرد موفقیت آمیز آمازون بوده است.
این نشان داده است كه عملكرد شركت آمازون بسیار فراتر از انتظارات خوش بین ترین تحلیلگران وال استریت بود البته این در شرایطی است كه سرعت افزایش درآمدزایی این شركت تا حدودی روندی نزولی را در پیش گرفته اما شایان ذكر است كه سودآوری آمازون رشد و افزایش قابل ملاحظه ای را تجربه كرده است.
برمبنای آمارهای نمایش شده درآمد آمازون با افزایش ۱۶.۹ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل كمترین درآمد از سال ۲۰۱۵ میلادی را شاهد بوده است و این بدان معناست كه آمازون در زمستان سال ۲۰۱۹ میلادی درآمدی بالغ بر ۵۹ میلیارد دلار كسب كرده است.
برمبنای همین آمار و اطلاعات نمایش شده، سود خالص كسب شده توسط آمازون در این بازه زمانی به عدد ۳.۶ میلیارد دلار رسیده كه ركورد جدیدی برای این شركت به شمار می آید. بخش اعظمی از این سودآوری مرهون سرویس های آنلاین مربوط به سرویس های ابری (كلاد) و همین طور تبلیغات و آگهی های اخذشده بر رویی پلتفرم های آمازون بوده است. سود عملیاتی به دست آمده باز برای این شركت ۴.۴ میلیارد دلار گزارش شده است.
به عقیده كارشناسان و تحلیلگران، بزرگترین و موفق ترین بخش آمازون كه سبب رشد قابل توجهی در میزان سودآوری آن شده سرویس های ابری و كلاد هستند كه شاهد افزایش فروش و میزان استقبال كاربران و مشتریان آن به میزان ۴۱ درصد شده اند.

منبع:

1398/02/08
22:35:03
5.0 / 5
2187
تگهای مطلب: آنلاین , تكنولوژی , سرویس , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵