سایت معلم یابی هك شد


لینك بگیر دات كام: یكی از بزرگترین پلتفرم های آنلاین برای ارتباط دانش آموزان و والدین آنها با معلمان خصوصی خود مورد حمله سایبری و هجوم هكرها قرار گرفت.

به گزارش لینك بگیر دات كام به نقل از ایسنا، این روزها كه آمار حملات سایبری و هجوم هكرها به سایت ها و سرورهای مختلف در جهان شدت گرفته است، اخبار و گزارش های متعددی هر روزه به گوش می رسد كه نشان داده است هكرها و مجرمان سایبری در تلاش روز افزونی برای دسترسی و نفوذ به زیرساخت های فضای مجازی، وب سایت ها و پلت فرم های مربوطه هستند.
ویزانت، كه یكی از پلت فرم های آنلاین برای ارتباط دانش آموزان و والدین آنها با معلمان خصوصی خود در فضای مجازی است و به كاربران امكان بهره مندی از بالغ بر تدریس خصوصی معلمان ۲۵۰ مبحث و واحد درسی را می دهد، در جدیدترین حمله سایبری و هجوم هكرها خیلی از اطلاعات خصوصی مربوط به كاربرانش را در اختیار هكرها قرار داده است.
حالا این وب سایت محبوب و معروف كه به هزاران دانش آموز در كشورهای مختلف جهان امكان بهره مندی از تدریس خصوصی معلمان زبده و حرفه ای را می دهد، در تازه ترین گزارش و بیانیه خود اعلام نموده است كه هكرهای ناشناسی توانسته اند به اطلاعات ارزشمندی از دیتابیس های آن دسترسی پیدا كنند.
گزارشگر وب سایت هكرنیوز در این باره نوشته كه هنوز انگیزه و هدف هكرهای مذكور شناخته و معرفی نشده است اما مقامات مربوطه در حال پیگیری مشكلات مذكور هستند.1398/02/17
14:13:50
5.0 / 5
2377
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
از دست ندهید!