شوی ضد ایرانی مقام های سعودی در نشست مكه، عكس


به گزارش لینك بگیر دات كام باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: مقام های سعودی در نشست مكه سلاح هایی را به معرض نمایش گذاشته و ادعا كرده اند كه این ها بقایای سلاح های ایرانی هستند كه در اختیار انصارالله یمن گذاشته شده اند.

پایگاه ایندیپندنت عربی اعلام نمود مقام های سعودی شماری از ادوات جنگی كه ادعا شده ساخت ایران هستند و در اختیار نیروهای انصارالله قرار گرفته اند را در راه هیئت های شركت كننده در نشست مكه قرار داده اند.
پایگاه ایندیپندنت عربی كه از جانب افراد نزدیك به مقام های سعودی اداره می شود، به نقل از برخی منابع از به نمایش درآمدن آنچه لاشه موشك های ایرانی خوانده می شود و هم پهپادها و سلاح هایی اطلاع داد كه گروه انصارالله بوسیله آن به شهرها و سرزمین های عربستان سعودی حمله كرده است. طبق ادعای این پایگاه، همچون ادوات نمایش داده شده به بازدیدكنندگان در نشست مكه، موشك ایرانی «بركان» است كه به سمت مكه و فرودگاه ریاض شلیك شده بود. سعودی ها همینطور در نمایش ضد ایرانی خود، پهپادهایی را به نمایش درآوردند كه ادعا شده بوسیله آنها تأسیسات اقتصادی و زیربنایی عربستان هدف گرفته شده اند. اینها، علاوه بر مانیتور بزرگی است كه برای نمایش برخی فیلم های كوتاه در این خصوص در آن محل قرار داده شده است. ایندیپندنت عربی همینطور اعلام نمود این نمایشگاه در ورودی سالنی قرار دارد كه پادشاهان، رؤسای كشورها، هیئت های اعزامی و همراهانشان از نیروهای دیپلماتیك، امنیتی و رسانه ای جهت شركت در نشست مكه از آنجا عبور می كنند. همینطور تركی بن صالح المالكی، سخنگوی رسمی نظامی ائتلاف سعودی در كمتر از یك دقیقه، محتوای ادوات نمایش داده شده را برای آنها شرح می دهد. گفتنی است پیشتر نیكی هیلی، نماینده وقت آمریكا در سازمان ملل متحد هم با برگزاری كنفرانسی خبری در واشنگتن، بقایای شماری از تسلیحات را به نمایش گذاشت و ادعا نمود اینها قطعات باقی مانده از موشك شلیك شده ایرانی به ریاض است. 310311

1398/03/09
14:38:41
5.0 / 5
2494
تگهای مطلب: شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴