ناگفته های قاب گوشی درباره شخصیت كاربران!


به گزارش لینك بگیر دات كام نتایج تحقیقات جدید نشان داده است خیلی از كاربرانی كه برای گوشیهای هوشمند خود قاب نمی خرند، تلاش دارند نشان بدهند كه پولدارند این در حالیست كه روانشناسان نظر دیگری در این مورد دارند.

به گزارش لینك بگیر دات كام به نقل از ایسنا، خیلی از كاربران گوشیهای هوشمند تمایل دارند نخستین كاری كه پس از خریداری موبایل انجام می دهند، یك قاب و كیس مناسب برای آن تهیه كنند تا علاوه بر افزودن جوانب زیبایی شناسی، باعث افزایش ایمنی گوشی خود هم شوند.
حالا تازه ترین گزارش های انتشار یافته در وب سایت زد دی نت كه نتایج تحقیقات و نظرسنجی های كارشناسان و روانشناسان فعال در حوزه های مربوطه بوده است، نشان داده است آن دسته از كاربرانی كه علاقه ای به انداختن یك قاب یا كیس برای گوشی خود ندارند، معمولاً از لحاظ مالی نسبت به سایر كاربران ثروتمندتر بوده و بنابراین هم قصد دارند با استفاده نكردن از قاب گوشی، برتری نسبی خویش را به سایرین نمایش بدهند و مدعی شوند كه در صورت ضربه خوردن به دستگاه، گرفتار نگرانی نخواهند شد و آنقدر استطاعت مالی دارند كه بلافاصله آنرا با یك دستگاه جدید جایگزین كنند.
این در حالیست كه برخی دیگر از روانشناسان با انجام تحقیقات گسترده اعتقاد دارند كه استفاده نكردن از قاب گوشی می تواند نشان دهنده سبك زندگی و طرز فكر افراد باشد. به عبارتی دیگر، كاربرانی كه از قاب برای گوشیهای خود استفاده نمی كنند، طرز تفكر و نگرش آنها به زندگی بگونه ای است كه می خواهند تنها از لحظه حال لذت ببرند و توجهی به اتفاقات و پیشامدهای احتمالی آینده نمی كنند.
اما نظرسنجی های گوناگونی كه در كشورهای مختلف جهان صورت گرفته است از آن حكایت می كند كه خیل عظیمی از كاربران بویژه كاربران خانم، تنها به علل زیبایی شناسی و ایجاد تنوع و همینطور ست كردن با لباس خود و نمایش به روز بودن خود، از قاب گوشی استفاده می نمایند.1398/03/17
14:58:54
5.0 / 5
3113
تگهای مطلب: دستگاه , سایت , كاربر , گوشی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴