قابلیت فیسبوك به اسنپ چت می آید


لینك بگیر دات كام: بنظر می رسد كه اسنپ چت در نظر دارد قابلیت های فیسبوك را به پلتفرم این اپلیكیشن محبوب و پرطرفدار بیاورد.

به گزارش لینك بگیر دات كام به نقل از ایسنا، یكی از بزرگ ترین رقبای شبكه اجتماعی اینستاگرام در چند سال اخیر، اپلیكیشن اسنپ چت بوده كه توانست در سال های اخیر تعداد كثیری از كاربران و طرفداران شبكه های اجتماعی مختلف همچون اینستاگرام و فیسبوك را به خود جذب نماید.
با اینكه فیسبوك همواره به تقلید كردن از سایر اپلیكیشن های رقیب خود مشهور است، اما حالا بنظر می رسد كه برخی دیگر از برنامه های رقیب همچون اسنپ چت تصمیم گرفته اند كه از فیسبوك بعنوان بزرگترین شبكه اجتماعی در جهان تقلید و پیروی كنند.
اسنپ چت كه در سال های اخیر از طرف كاربران به خصوص در سنین پایین از محبوبیت و استقبال بی نظیری از طرف كاربران برخوردار شده است، اخیرا اعلام نموده است كه قابلیت جدیدی را تحت عنوان افزودن رویداد (add events) به پلت فرم خود بیفزاید تا نظر و توجه خیل عظیمی از كاربرانی كه از آن تقاضا كرده بودند تغییر و تحولات جدیدی را به وجود بیاورد و قابلیت های نوینی را به پلت فرم خود بیفزاید، جلب نماید.
اسنپ چت (snapchat) كه یك برنامه ارسال و دریافت تصاویر در پلتفرم گوشیهای هوشمند است و اولین بار در سپتامبر ۲۰۱۱ میلادی در دسترس عموم كاربران قرار گرفت، به كاربران امكان می دهد تا به ثبت و ضبط تصاویر و ویدئوهای موردنظر خود بپردازند، متن و تصاویر دیگری به آن بیفزایند و آنها را ویرایش كنند. اما یكی از بارزترین قابلیت های این شبكه اجتماعی، استوری است كه دقیقاً مشابه استوری های اینستاگرام، تنها در مدت زمان كوتاهی برای كاربران قابل مشاهده می باشد.
اسنپ چت در رقابت تنگاتنگی كه با اینستاگرام و فیسبوك دارد، قبل تر نیز قابلیت های گوناگون جدیدی را به پلت فرم خود افزوده بود.
منبع:

1398/03/20
12:18:41
5.0 / 5
2007
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵