افزایش حجم بسته های اینترنت مخابرات


لینك بگیر دات كام: مدیر عامل شركت مخابرات اعلام نمود با عنایت به قطعی های پیش آمده در ماه های گذشته و وجود مغایرت هایی در حجم مصرفی، پنج درصد به حجم بسته های اینترنت اختصاص داده شده به مشتركین مخابرات اختصاص یافته است.

به گزارش لینك بگیر دات كام به نقل از ایسنا، در چند ماه اخیر مشتركان شركت های اینترنتی با قطعی های مكرر مواجه بودند و البته كم فروشی هم همواره یكی از دغدغه های كاربران بوده كه این دفعه این مساله توسط محمدجواد آذری جهرمی -وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات- تأیید شد. بدین سبب در صورتیكه حسین فلاح جوشقانی - رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی - از كم فروشی پنج تا هشت درصدی شركت های ارائه دهنده اینترنت ثابت خبر داد، بعضی از شركت ها به دنبال جبران این مغایرت درآمدند.
در این راستا سیدمجید صدری - مدیرعامل شركت مخابرات ایران- اظهار نمود: به سبب قطعی پیش آمده در ماه های گذشته و مغایرت های احتمالی موجود در حجم مصرفی مشتركین، پنج درصد به حجم بسته های اینترنت اختصاص داده شده به مشتركین مخابرات، بدون دریافت وجه اضافه اختصاص می یابد.
او همینطور اشاره كرد: با تاكید وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و به منظور رعایت حقوق مشتریان، تمام سرویس های اینترنت شركت مخابرات ایران بر طبق مصوبه ۲۶۶، بر اساس محاسبه سقف مصرف منصفانه شامل این افزایش ظرفیت هستند. این افزایش ظرفیت در تمام سرویس های سراسر كشور در پنل كاربری مشتریان به صورت خودكار اعمال می شود.
منبع:

1398/04/25
15:50:57
5.0 / 5
2168
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
از دست ندهید!