ایرانسل برای پشتیبانی از تولید مودم اینترنت در داخل كشور پیشقدم شد


لینك بگیر دات كام: ​​​​​​​برای اولین بار در ایران، ایرانسل و یك شركت دانش بنیان، توافق كردند تا مودم های اینترنت در داخل كشور به تولید انبوه برسد.


به گزارش روابط عمومی ایرانسل، عصر روز گذشته یكشنبه، ۳۰ تیرماه، همزمان با آخرین ساعات برگزاری نمایشگاه های «الكامپ ۲۰۱۹» و «فرصت های ساخت داخل و رونق تولید»، دكتر بیژن عباسی آرند، مدیرعامل ایرانسل و مهندس محمد جابری، مدیرعامل شركت دانش بنیان «اتصال صنعت میانه» (ESM)، برای خرید و تولید انبوه مودم های اینترنت به توافق رسیدند.
ایرانسل بعنوان اپراتور برتر هشتمین جشنواره ملی ارتباطات و فناوری اطلاعات در زیرشاخه «خریدار برتر تولیدات داخلی»، با هدف پشتیبانی از تولیدات شركت های تولید كننده داخلی، توافقات اولیه برای تأمین سه مدل مودم اینترنت همراه، اینترنت ثابت و مودم های دوگانه (ثابت و همراه) را با شركت اتصال صنعت میانه به نتیجه رسانده است.
بزرگترین اپراتور دیتای ایران در نظر دارد تا بعد از اتمام ارزیابی های كارشناسی های در دست انجام و در صورت كسب نتایج مورد انتظار، در مرحله اول 15 هزار و در مرحله بعد 50 هزار سفارش برای تولید و عرضه این مودم ها ثبت كند.
ایرانسل اهتمام دارد تا با شناسایی و پشتیبانی از محصولات، ایده ها و خدمات شركت های داخلی، سهم بازار ارائه دهندگان داخلی را در بازارهای حوزه تله كام افزایش دهد.
2121


منبع:

1398/05/01
17:41:28
5.0 / 5
2013
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲
از دست ندهید!