شبكه های اجتماعی به سلامت كاربران می اندیشند!


لینك بگیر دات كام: شبكه اجتماعی پینترست از این پس به كاربرانش یادآوری می كند كه در طول شبانه روز در كنار انجام كارهای روزانه به حفظ سلامت جسم و روان نیز بپردازند.

به گزارش لینك بگیر دات كام به نقل از ایسنا، پینترست (Pinterest ) یكی از شبكه های اجتماعی جدیدی است كه شباهت زیادی به اینستاگرام دارد و به كاربرانش این امكان را می دهد تا تصاویر مختلفی را بر روی این پلت فرم بگذارند و نظر و توجه مخاطبان را به سمت و سوی خود جلب كنند.
حالا در تازه ترین اخبار و گزارش های انتشار یافته در وب سایت the verge، می توان دریافت كه شبكه اجتماعی پینترست با همكاری دانشكده پزشكی دانشگاه استنفورد تصمیم گرفته است كه برای سلامت جسمی و روحی كاربرانش اهمیت بیشتری قائل شود و بدین ترتیب در بین تمامی تصاویری كه برمبنای favorite های آنها نمایش داده می شود، از این پس تصاویر و گیف های مختلفی ظاهر خواهد شد كه از كاربران می خواهد به منظور كاهش استرس های روانی ناشی از مشكلات و بیماری های مختلف، تنفس عمیق شكمی داشته باشند.
برمبنای یافته های دانشمندان و پزشكان، تكرار تنفس عمیق شكمی تا حد زیادی می تواند از فشارهای روحی و روانی و استرسی كه افراد تحت تاثیر مسائل گوناگون با آن مواجه می شوند، بكاهد.
پینترست در این خصوص با انتشار اطلاعیه ای اعلام نموده است كه می خواهد به كاربران یادآوری و كمك نماید كه در طول شبانه روز حتی زمانی كه درحال استفاده از شبكه های اجتماعی و گشت و گذار در فضای مجازی می باشند، به حفظ سلامت جسم و روان خود بیشتر اهمیت دهند.
منبع:

1398/05/02
12:01:13
5.0 / 5
2022
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲
از دست ندهید!