چهارمین دوره جشنواره بازی سازان مستقل ایران با حمایت ایرانسل انجام شد


لینك بگیر دات كام: با حمایت ایرانسل، چهارمین دوره جشنواره بازی سازان مستقل ایران انجام شد و برگزیدگان هر بخش  معرفی گشتند.


به گزارش روابط عمومی ایرانسل، اختتامیه چهارمین دوره جشنواره بازی سازان مستقل ایران در جهت حمایت های ایرانسل از بازی سازان ایرانی و با هدف گسترش فعالیت فعالان نوپای این حوزه، در سالن همایش های بین المللی رایزن برگزار گردید. این جشنواره بعد از برگزاری چند دوره پیش رویداد در «آكادمی گیم ایرانسل»، برگزیدگان خویش را شناخت.
«آكادمی گیم ایرانسل» با هدف گسترش روابط ایرانسل با توسعه دهندگان صنعت بازی و پشتیبانی از بازی سازان تشكیل شده است تا با عرضه زیرساخت ها و آموزش های لازم امكان رشد كیفی، كمی و تجاری سازی محصولات را فراهم آورد. از همین رو، در جریان برگزاری پیش رویدادها، فرصت هایی برای آشنایی بازی سازان حاضر با سرمایه گذاران هم به وجود آمد.
در این مراسم، بازی «آن سوی باران» بعنوان «بهترین بازی سال» و «بهترین بازی از دیدگاه گیم دیزاین»، بازی «گیج» بعنوان «بهترین بازی از دیدگاه ایده و خلاقیت»، بازی «ارباب جنگ» بعنوان «بهترین بازی از دیدگاه فنی» و «بهترین بازی از دیدگاه موسیقی و صدا»، بازی «شاه دزد» بعنوان «بهترین بازی از دیدگاه هنری»، «علیرضا خزاعی» برای «بهترین نقد بازی» و «مرتضی سوزبان» بعنوان «بهترین طراحی كاراكتر» با تولید كاراكترAction Characters، انتخاب شدند.
همچنین عنوان «بهترین بازی نامه» این دوره جشنواره بازی سازان مستقل ایران به «تقلب در بازی های كامپیوتری ممنوع» رسید. در این مراسم چهارمقاله بعنوان «بهترین مقالات عرضه شده» هم مورد تقدیر قرار گرفتند.
علاوه بر این، در این مراسم هشت تیم از شركت كنندگان جشنواره در مقابل سرمایه گذاران به معرفی محصول و احتیاج به سرمایه گذاری و آینده آن پرداختند و دو تیم «انعكاس تاریك» و «Airplane Story» از نظر هیأت داوران بعنوان بهترین عرضه ها انتخاب شدند. ایرانسل به برگزیدگان این بخش یك پكیج حمایتی تجاری سازی شده هم اهدا كرد.
چهارمین دوره جشنواره بازی سازان مستقل ایران با حمایت ویژه ایرانسل، بعنوان بزرگترین اپراتور دیتای ایران، توسط انجمن بازی سازان مستقل ایران برگزار گردید.


منبع:

1398/06/17
17:27:08
5.0 / 5
1923
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
از دست ندهید!