استفاده از موبایل در كاخ سفید ممنوع شد


به گزارش لینك بگیر دات كام دونالد ترامپ ممكن است كارمندان كاخ سفید را از داشتن موبایل حین وظایف اداری منع نماید.به گزارش لینك بگیر دات كام به نقل از خبر آنلاین، منابع مختلف در كاخ سفید تایید كردند رئیس جمهور می خواهد با این كار جلوی نشت اطلاعات را بگیرد. اینكه با این كار تا چه حد جلوی لورفتن اطلاعات گرفته می شود، سوال بعدی است چون كه اخبار كاخ سفید به قول كارشناسان از یك منبع لو نمی رود كه با بستن آن مانع از انتشار اخبار محرمانه شد.
كاركنان بدین ترتیب از داشتن ارتباط با خانواده، مدرسه فرزندان و پزشكان خود محروم می شوند. با دستگاه های ارتباطاتی در كاخ سفید نمی توان پیام فرستاد. حتی برخی كاركنان نگرانند كه نتوانند تماس شخصی هم با بیرون داشته باشند.
سیستم كاخ سفید طوری تعریف شده است كه در بخش سرویس اینترنتی، نمی توان از جی میل، آتلوك، اسكایپ و گوگل هنگ آوتس بهره برد. سرویس اینترنتی كاخ سفید داشتن هر نوع ایمیل شخصی را منع كرده و تماس ویدئویی هم نمی توان داشت. شون اسپایسر، مدیر سابق رسانه ای كاخ سفید دستور داده بود تا كاركنان نتوانند از پیام رسان های موبایلی مانند سیگنال و Confide استفاده كنند. گفته می گردد برخی اطلاعات لورفته از كاخ سفید با پیام رسان Confide ارسال شده است.
در این گزارش اشاره نشده است كه آیا قانون جدید شامل حال خودِ رئیس جمهور هم می گردد یا نه؟ و آیا ترامپ از توئیتر و موبایلش جدا می گردد یا نه؟ 

1396/09/08
21:50:43
5.0 / 5
3492
تگهای مطلب: اینترنت , تلفن همراه , ایمیل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
از دست ندهید!