مدیرعامل شركت مخابرات كردستان:

پشتیبانی از شركت های بومی استان كردستان لازم است


به گزارش لینك بگیر دات كام مدیرعامل شركت مخابرات كردستان اظهار داشت: پشتیبانی از شركت ˮآلفاموبˮ بعنوان یك شركت بومی استان كردستان و تولیدكننده تلفن همراه و تبلت در ایران با عنایت به بهره گیری از فناوری های موبایل و كاهش سطح وابستگی كشور به نیازهای اولیه در این عرصه ضروری می باشد.

به گزارش لینك بگیر دات كام به نقل از ایسنا، آزاد حكمت، مدیرعامل شركت مخابرات استان كردستان در بازدید از شركت آلفاموب اظهار نمود: وجود نیروهای متخصص و جوان در این شركت امری مهم و نشان از وجود تخصص در این حوزه می باشد و امیدواریم به مبنایی برای موفقیت های بزرگ تبدیل گردد.

مدیرعامل شركت مخابرات استان كردستان اشاره كرد: فاز بعدی اجرای طرح در شركت آلفا موب نیازمند حمایت بیشتر است و شركت مخابرات استان، با عنایت به رسالت خود از هر نوع كمك و حمایتی در امتداد رونق كسب و كار، اشتغالزایی و برآورده كردن نیاز مردم در این عرصه دریغ نخواهد كرد.

وی اشاره كرد: رسانه ها باید با فرهنگسازی در جامعه بتوانند مردم را به سمت خرید و پشتیبانی از كالاهای داخلی تشویق كنند تا تضمینی برای موفقیت در آینده باشد.

سید دانیال حسینی، مدیرعامل شركت آلفاموب نیز در بازدید مدیرعامل مخابرات منطقه كردستان از این شركت اظهار داشت: بهره مندی و تربیت نیروی تخصصی و كارآمد، وجه تمایز و اولویت شركت آلفاموب است، چونكه ارتقای توانمندی نیروی انسانی فرایندی سرمایه افزا می باشد كه نتیجه آن بطور مستقیم در كیفیت و كمیت خدمات ظاهر می شود.

وی، حفظ سرمایه و كسب و كار كنونی شركت را همچون اولویت های خود ذكر و اظهار نمود: ارزش افزوده این شركت هم اكنون به صرفه نیست اما با تمام ناتوانی های مالی و عدم حمایت ها، توانسته ایم كار خودرا ادامه دهیم و با عنایت به شرایط اقتصادی كنونی، عرضه كالای ایرانی در بازار را بزرگترین سرمایه خود می دانیم.

حسینی، رونق و ادامه تولید محصولات شركت آلفا موب را مستلزم فضای تولیدی استاندارد دانست و عنوان كرد: تولید محصولات موبایل نیازمند محیطی عاری از آلودگی است و فضایی كه حالا در آن مشغول به كار هستیم برای ادامه مناسب نمی باشد، پس نیازمند حمایت بیشتر دستگاه های اجرایی برای اختصاص مكانی مناسب جهت ادامه فعالیت خود هستیم.
به گزارش لینك بگیر دات كام به نقل از ایسنا، "آلفاموب" یك شركت بومی استان كردستان و تولیدكننده تلفن همراه و تبلت در ایران است كه تا كنون توانسته است 8 مدل گوشی را تولید و در سراسر ایران توزیع كند. شركت آلفاموب از سال 94 تاسیس شده است كه سالانه، ظرفیت تولید بالغ بر 50 هزار دستگاه موبایل و 50 هزار دستگاه تب لت دارد اما، تابحال به این میزان تولید دست نیافته است.

این شركت، طی دو ماه اخیر تولید ماهانه خودرا از 2 هزار گوشی به 16 هزار گوشی ارتقاء دهد. این شركت بومی كه از سال 94 در استان كردستان، فعالیت خودرا آغاز نموده و به صورت مستقیم برای 20 نفر و غیرمستقیم 150 نفر اشتغال به وجود آورده است، حالا برای رونق كسب و كار و گام نهادن در واحد تحقیق و توسعه و تولید گوشیهای باكیفیت و در خور شان ایرانی ها، نیازمند حمایت بیشتر از پیش مسئولان استانی و كشوری است.
منبع:

1398/07/08
14:27:30
5.0 / 5
1947
تگهای مطلب: تلفن همراه , خدمات , دستگاه , سئو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲