از سوی آذری جهرمی

اعلام آمار كسب وكارهای اینترنتی استانی


به گزارش لینك بگیر دات كام وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات نمودار كسب وكارهای اینترنتی در كشور را با دسته بندی استانی منتشر نمود.

به گزارش لینك بگیر دات كام به نقل از ایسنا، محمدجواد آذری جهرمی در صفحه اینستاگرام خود، با انتشار نمودار كسب وكارهای اینترنتی از منبع مركز توسعه تجارت الكترونیك ایران، اظهار داشت: شور جوانان تحصیل كرده این مرز و بوم با موانع بسیاری مواجه می باشد كه اگر این موانع رفع شوند، جمهوری اسلامی ایران پرچم دار انقلاب صنعتی چهارم در منطقه خواهد بود.
وی در ادامه نوشت: رفع عقب ماندگی ۱۲ ساله كشور در عرصه ارتباطات و فن آوری اطلاعات در مدت فشرده چهارسال اخیر با اینكه همواره با اعتراضاتی مواجه بوده، اما از دیدگاه توسعه اشتغال و رفع بیكاری كه مادر اغلب مشكلات فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی كشور است، نقش بی بدیلی داشته است.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با تاكید بر ضرورت رفع موانع این كسب وكارها تصریح كرد: شور جوانان تحصیل كرده این مرز و بوم البته با موانع بسیاری مواجه می باشد كه اگر این موانع رفع شوند، جمهوری اسلامی ایران پرچم دار انقلاب صنعتی چهارم در منطقه خواهد بود؛ رویایی كه كشورهای منطقه با گوی های جادوئی و حمایت سران استكبار جهانی به دنبال تحقق آن برای خود هستند.


 

1396/09/10
01:09:49
5.0 / 5
4519
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
از دست ندهید!