همكاری ال جی الكترونیكس و Unity Technologies برای شبیه سازی اتومبیل های خودران


به گزارش لینك بگیر دات كام مهندسان هوش مصنوعی آزمایشگاه دره سیلیكون ال جی الكترونیكس (LG Electronics Silicon Valley Lab) با همكاری متخصصان یادگیری ماشینی Unity Technologies درحال توسعه نرم افزار شبیه ساز پیشرفته ای هستند كه توسعه دهندگان سیستم های ماشین خودران (بدون راننده) را قادر می سازد آموزش سیستم را سرعت بخشند و ماشین های بدون راننده امن تری خلق كنند. همكاری شبیه ساز آزمایشگاه دره سیلیكون ال جی (LGSVL Simulator) با Unity Simulation  باعث می شود كه پیشگامی و تخصص هوش مصنوعی ال جی در قامت شریكی همراه برای صنعت جهانی اتومبیل، با توانایی های مكمل Unity Technologies، خالق پیشروترین پلت فرم توسعه سه بعدی برخط جهان تركیب شود.


Unity Simulation در فرایند توسعه محصول، امكان اجرای هم زمان چندین نمونه و سناریوی مختلف را فراهم می آورد. همینطور بهره گیری از زیرساخت Google Cloud به Unity Simulation اجازه می دهد تا هنگام آموزش، آزمون یا اعتبار سنجی محصولات یا سرویس های تازه در محیط high-fidelity 3D با موانع كمتری روبرو باشند. Danny Lange قائم مقام هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی در Unity Technologies اعتقاد دارد اپلیكیشن های با رویكرد دید-كامپیوتری (Computer-vision-oriented) بخصوص برای صنایع اتومبیل سازی كاملاً كاربردی و یاری دهنده اند.
Seonman Kim قائم مقام مهندسی آزمایشگاه پلت فرم پیشرفته (Advanced Platform Lab) ال جی در دره سیلیكون، بر اهمیت همكاری ال جی و Unity تاكید دارد و می گوید: «اعتماد Unity به شبیه ساز LGSVL برای توسعه رانندگی خودران امن و قدرتمند، نشانه واضحی از شروع یك همكاری برنده-برنده است. ما با نگاهی رو به آینده به همراه Unity به جستجوی موقعیت های جدید برای ورود فناوری های قابل اعتنا و اتكا به بازار اتومبیل هستیم.»
انتظار می رود كه همكاری میان دو شركت در زمینه شبیه سازی پیشرفته، عواید فراوانی برای صنعت اتومبیل سازی داشته و حركتی قابل توجه برای آینده ماشین های خودران باشد. توسعه دهندگان و برنامه نویسان ماشین های بدون راننده، با اجرای شبیه سازی LGSVL روی Unity Simulation می توانند به شكل قابل ملاحظه ای آموزش موازی سیستم ها با سناریوهای گوناگون را سرعت بخشند. با بهره گیری از آخرین پیشرفت های Unity، شبیه ساز LGSVL می تواند تا نسخه های دیجیتالی فراوانی از محیط های جهان واقعی با مدلهای سنسور دقیق بسازد تا آموزش ماشین های بدون راننده به صورت هم زمان با چندین سناریو گوناگون قابل انجام باشد.
آموزش و اعتبارسنجی ماشین های خودران مثالی برجسته از چگونگی تاثیر محیط های مجازی در كاهش چشمگیر ریسك و خطر برای ماشین ها و محیط اطرافشان است. این مورد به كسب وكارها امكان می دهد پیش از ارسال محصول به جاده، سیستم های شان را تحت آزمون های دقیق و تست استرس قرار دهند. شبیه ساز LGSVL تكنولوژی های پیشرفته ال جی همراه با Tech Stack دیتا-محور Unity و High-Definition Render Pipeline این شركت، امكان آزمون و آموزش امن تری را برای راهبری ماشین های بدون راننده فراهم می آورد.
LGSVL Simulator on Unity Simulation روز پنجشنبه ۲۶ دسامبر طی كنفرانس Unity’s Unite 2019 در كپنهاك رونمایی گردید.

1398/07/29
23:11:32
5.0 / 5
2051
تگهای مطلب: آموزش , اپل , اپلیكیشن , ال جی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴