عرضه نرم افزاری برای شغل یابی از طرف استارتاپ ها


لینك بگیر دات كام: تیمی از پژوهشگران با پیاده سازی نرم افزاری در حوزه اشتغال توانستند بیشتر از 2 هزار شغل برای متخصصان و نیروهای توانمند ایجاد كنند كه بگفته آنها حدود 3 تا 4 هزار كاربر به شغل ثابت دست پیدا كردند.

به گزارش لینك بگیر دات كام به نقل از ایسنا، محمدامین صمدی، مجری طرح اپلیكیشن كارپایه در مراسم رونمایی از این اپلیكیشن اظهار داشت: اپلیكیشن كارپایه بزرگترین سامانه هوشمند خدمات و مشاغل كشور است كه هدف اصلی آن توسعه اشتغال در كشور به وسیله تسهیل در برقراری ارتباط میان متخصصان و كارفرمایان است.
صمدی، مزیت این نرم افزار را دارا بودن سیستم یكپارچه و جانشینی مدرن برای راه های قدیمی و روش های سنتی مانند روزنامه ها و مجلات استخدامی دانست و افزود: دسترسی راحت و رایگان بودن آن از دیگر مزایای این نرم افزار محسوب می شود، ضمن آنكه "كارپایه" تنها بستری است كه كارفرمایان می توانند از بین ۶ هزار عنوان شغلی، عنوان شغلی مورد نیاز خودرا جستجو كرده و نزدیك و دورترین افرد را روی نقشه مشاهده كنند و به رزومه، شماره تلفن و عكس كارجویان دسترسی داشته و در كمتر از چند ثانیه می توانند ده ها نفر را روی نقشه مشاهده كنند.
وی با اشاره به اینكه این نرم افزار ارزان ترین سیستم هوشمند خدمات و مشاغل برای كارجویان است، اظهار نمود: از هیچ كدام از طرفین كار فرما و متخصص كمیسیون و درصدی دریافت نمی گردد و كارفرمایان می توانند چه بوسیله تماس تلفنی مستقیم و چه ایجاد پیام با متخصصان در ارتباط باشند.
مجری طرح، كاهش هزینه های ایاب و ذهاب، اشتغال زایی در شهرستان های دورافتاده و به صورت دوركاری، راه اندازی سامانه تاكسی و پیك اینترنتی را نیز قسمتی از مزایای سامانه هوشمند كارپایه ذكر كرد.
وی تصریح كرد: تابحال بیشتر از ۲ هزار شغل برای متخصصان و نیروهای توانمند بوسیله این نرم افزار به وجود آمده است.
صمدی خاطرنشان كردد: الان بیشتر از ۲۵۰ هزار كاربر ثبت نام كرده اند؛ همین طور حدود ۳ تا ۴ هزار كاربر به شغل ثابت دست پیدا كردند و حدود ۵ هزار كاربر به شغل پاره وقت رسیده اند.
منبع:

1398/08/01
17:01:04
5.0 / 5
1874
تگهای مطلب: اپل , اپلیكیشن , اینترنت , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
از دست ندهید!