خدمات مجانی تاكسی های آنلاین به كارجویان!


به گزارش لینك بگیر دات كام شركت تاكسی های آنلاین لیفت (Lyft) به بیكاران و كارجویان با شرایط خاص، امكان بهره مندی از سرویس و خدمات مجانی این شركت را می دهد.

به گزارش لینك بگیر دات كام به نقل از ایسنا، تاكسی های اینترنتی و شركت های حمل و نقل درون شهری آنلاین كه در سال های اخیر به شدت مورد استقبال شهروندان و كاربران قرار گرفته اند، تلاش دارند خدمات مختلف و متفاوتی را به كاربران خود عرضه كنند تا مشتریان بیش تری را به سمت و سوی خود جلب كنند و بدین ترتیب سهم بیش تری را از بازار رقابتی با شركت های دیگر فعال در این عرصه به خود اختصاص دهند.
از معروف ترین و بزرگ ترین شركت های آنلاین تاكسی رانی فعال در حوزه حمل و نقل شهری می توان به اوبر (Uber) و لیفت (Lyft) اشاره نمود.
طبق گزارش وب سایت دیجیتال ترندز، شركت لیفت اخیرا خطاب به كاربرانش اعلام نموده است از آنجائیكه خیلی از افراد با مشكلات گوناگونی همچون ناتوانی و معلولیت های جسمی و فقر شدید مواجهند و معمولا به دلیل همین موانع و مشكلات نمی توانند كار متناسب با شرایط خویش را پیدا كنند، خدمات جدیدی را به پلت فرم خود اضافه كرده ایم تا این دسته از كاربران با ثبت دقیق اطلاعات مشخصات خود، بتوانند به هنگام مصاحبه های شغلی و رفت و آمد به محل كار خود از تاكسی های آنلاین و اینترنتی مجانی شركت لیفت استفاده كنند.1398/08/03
14:22:58
5.0 / 5
1993
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
از دست ندهید!